Ohřívač vody do koupelny

Ohřívače vody

Naše soukromá rodinná firma provádí montáž a dodávku kvalitních ohřívačů vody po celé jižní Moravě, nejvíce v regionu Brno, Vyškov a okolí. Prvořadá je kvalita a dlouhodobý servis pro zákazníka.

Montáž elektrického ohřívače:

Nevíte co vybrat? Je mnoho typů a mnoho výrobců, není lehké vybrat …
Proto Vám nabízíme své 18 ti leté zkušenosti a nabízíme ohřívače vody se smaltovanou ocelovou nádobou o objemu 10–1000 litrů. Dále nabízíme ohřívače s měděnou, nebo nerezovou nádobou. Elektrický ohřev je namontován na přírubě revizního otvoru spolu s hořčíkovou anodou jako pomocnou ochranou nádoby proti korozi – prodloužíme životnost.
Zásobník je opatřen vnějším pláštěm z ocelového plechu v bílé barvě. Izolaci ohřívače tvoří polyuretanová pěna, která zaručuje nízké tepelné ztráty.

Montáž solárního ohřívače:

Nejlepší volba pro novostavby, pojďte s námi šetřit za energii.
Nebudete litovat a Váš účet za plyn, elektřinu Vás potěší po mnoho let.
Dobře navržené solární zařízení dokáže ušetřit až 70 % ročních nákladů na ohřev teplé vody. Dohřev teplé vody se v případě potřeby provádí el. topnou jednotkou, nebo pomocí horního výměníku kotlem. Nabízíme kvalitní Rakouské solární zásobníky. Osvědčené a za rozumnou cenu.

Montáž akumulačních nádob:

Často navrhujeme a montujeme systém – akumulační nádoba ve spojení –  krb, krbová vložka, kotel na tuhá paliva, tepelné čerpadlo, solární kolektory, podlahové topení atd.
Nádoby slouží k akumulaci, mají kvalitní izolaci a je možné je doplnit o elektrickou patronu, za příplatek naplnit upravenou vodou a inhibitory proti korozi a tak zajistíme dlouhou životnost.
Nutný je projekt, vše zajistíme.

Montáž plynového ohřívače:

Plynový ohřívač vody patří k velmi úsporným, jeho montáž, nebo výměna má však svá pravidla. Montáž ohřívače vody musí provádět firma s oprávněním na tyto práce, plynovod musí mít revizi, komín musí mít revizní zprávu pro nový typ ohřívače. Pokud chcete mít vše v pořádku, oslovte naši firmu a nechte si poradit, jaký ohřívač zvolit … Quantum, Quadriga, Ariston. Náš instalatér provede kvalitní montáž v předem daném termínu a Vy budete spokojeni.

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Morkovice, Prostějov, Olomouc, Kroměříž, Přerov, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hodonín, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Kyjov, Znojmo, Zlín, Otrokovice.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář