Vytápění průmyslových hal

Nabízíme investorům:

Návrh koncepčního řešení zásobování teplem včetně regulace. Zajištění projektové dokumentace. A kvalitní montáž včetně servisu.

Pro Vaši halu, provozovnu, budovu nabízíme:

Brno, Řípská ul., provádíme projekt, servis a výměnu plynových Sahar Gea, LVZ, DencoHappel, na průmyslových halách. Více informací ZDE.

Aktuálně pracujeme na zakázce pro: SmartZone Kuřim

Naše společnost SETOP realizuje kompletní dodávku inženýrských sítí, kanalizace, vody, topení a kotelny v SmartZone Kuřim.
Pozemek pro vznikající podnikatelský park se nachází v podnikatelské zóně v Kuřimi v blízkosti tahu Brno – Svitavy, vznikne zde podnikatelský park SmartZone, který nabídne přibližně 10 000 m2 pronajímatelných ploch. Prostory budou dělitelné dle potřeb klientů, a to již od 300 m2. Zaměstnancům a klientům navíc areál poskytne příjemné pracovní prostřední vč. parkové relaxační zóny. Součástí bude dostatečný počet parkovacích stání a dostupnost areálu kamionovou dopravou.
Budeme realizovat celé dílo v hodnotě cca 10 mil korun, rozvody plynu z ocelového potrubí v hodnotě cca 1 mil korun a plynové teplovzdušné agregáty s odkouřením v hodnotě cca 2 mil korun.
Ocelové potrubí plynovodu o délce cca 1km, Regulátor STL/NTL DN80, Havarijní uzávěr plynu DN 50, detekce úniku plynu, Agregát Robur F1 21 cca 30ks, jednotky 4Heat, kotel Baxi Duo-Tec MP 1.35, regulace QAA75 čerpadlo Grundfos Magna 3, radiátor Korado,
Součástí díla je projekt skutečného provedení plynu, projekt zářičů a teplovzdušných jednotek. V Kuřimi a okolí Brna to není náš jediný projekt topení, plynu a těšíme se s Vámi na další spolupráci.

Měření a regulace

Naši zaměstnanci – topenář – instalatér provedou práci v domluveném termínu a kvalitě. Topenáři mají všechna potřebná školení a svařečské průkazy.

Zajistíme projekt a dodávku obnovitelných zdrojů energie pro vytápění a přípravu teplé vody pro:

Naši partneři:

Sahara Gea, LVZ, DencoHappel – tradiční český výrobce plynových a teplovzdušných jednotek, jsou použity na mnoha halách v Brně, montáž a servis na akci Mohelno hadcová step.

ROBUR – teplovzdušná plynová jednotka řada F1, B15, K, G je jedna z nejrozšířenějších jednotek. Od firmy ROBUR montujeme také jejich absorpční plynová tepelná čerpadla GAHP-A, AR, GS, WS. Například na MŠ Lelekovice u Brna.

SCHWANK – výrobce a náš partner pro světlé i tmavé infrazářiče, plynové teplovzdušné agregáty a sálavé panely pro úsporné vytápění logistických center (reference výrobní  hala Znojmo).

schwank znojmo

 

LERSEN – výrobce a náč partner pro plynové infrazářiče a ohřívačů vzduchu, teplovodní vytápěcí jednotky „Sahara“, směšovací komory, odtahové ventilátory, vratové clony, (reference výrobní hala Pustiměř, Olomouc, Brno atd.).

lersen

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Morkovice, Prostějov, Olomouc, Kroměříž, Přerov, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hodonín, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Kyjov, Znojmo, Zlín, Otrokovice.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář