Reference – KOTLE, KOTELNY

Vítková Vápenky

V rámci kotlíkové dotace se náš tým vydal až ke Slovenským hranicím na rekreační oblast Vápenky. Čekalo nás tady vyřezání starého kotle Viadrus na tuhá paliva a montáž kotle Baxi Nuvola Platinum 33kW. Montáž byla se vším všudy hotova do dvou dnů. Firma Setop udělala celou akci na klíč, od komín přes odvoz kotle až ke spuštění a chemického rozboru vody. Dům byl díky kotly Baxi Nuvola Platinum natopen během 30minut a zákazníci byli nadmíru spokojení.

 

Montáž kondenzačního kotle Baxi Platinum 24

Montáž kondenzačního kotle na kotlíkovou dotaci. Vše vyřídil p. Fiala tel. 775 451 231 a uvedl do provozu náš servisní technik. Přísnotice, Jihomoravský kraj.

SmartZone Kuřim

Naše společnost SETOP realizuje kompletní dodávku inženýrských sítí, kanalizace, vody, topení a kotelny v SmartZone Kuřim.
Pozemek pro vznikající podnikatelský park se nachází v podnikatelské zóně v Kuřimi v blízkosti tahu Brno – Svitavy, vznikne zde podnikatelský park SmartZone, který nabídne přibližně 10 000 m2 pronajímatelných ploch. Prostory budou dělitelné dle potřeb klientů, a to již od 300 m2. Zaměstnancům a klientům navíc areál poskytne příjemné pracovní prostřední vč. parkové relaxační zóny. Součástí bude dostatečný počet parkovacích stání a dostupnost areálu kamionovou dopravou.
Budeme realizovat celé dílo v hodnotě cca 10 mil korun, rozvody plynu z ocelového potrubí v hodnotě cca 1 mil korun a plynové teplovzdušné agregáty s odkouřením v hodnotě cca 2 mil korun.
Ocelové potrubí plynovodu o délce cca 1km, Regulátor STL/NTL DN80, Havarijní uzávěr plynu DN 50, detekce úniku plynu, Agregát Robur F1 21 cca 30ks, jednotky 4Heat, kotel Baxi Duo-Tec MP 1.35, regulace QAA75 čerpadlo Grundfos Magna 3, radiátor Korado,
Součástí díla je projekt skutečného provedení plynu, projekt zářičů a teplovzdušných jednotek. V Kuřimi a okolí Brna to není náš jediný projekt topení, plynu a těšíme se s Vámi na další spolupráci.

Kotel Atmos, servis a revize po roce provozu Borkovany, Brno – venkov.

V roce 2016 jsme provedli montáž kotle ATMOS DC25S s odtahovým ventilátorem, akumulační nádoby 1000l, čerpadel Grundfos, termoregulační ventil – litina VTC 511, expanzomat Reflex 200l v obci Borkovany, Brno – venkov.
Servis a revizi zplynovací kotel na dřevoplyn Atmos jsme provedli po roce provozu. Byla provedena prohlídka všech funkčních prvků a doporučena montáž nadřazené automatické regulace provozu a čerpadel, kterou před rokem zákazník nepožadoval.

Servis a revize provádíme na naše kotle v regionu Brno, Brno venkov, Hodonín, Břeclav, Blansko a po celé Moravě.

Zkušenosti z provozu jsou následující: interval přikládání cca 4hodiny, s akumulační nádobou je provoz pohodlný, v kotli se zatápí jednou denně a díky akumulační nádobě vydrží topit i 12 hodin. Zabránilo se tak kolísání teploty ve starém domě, kde se starým kotlem kolísala teplota od přetopeného stavu 26st. až k rannímu chladu 16st. v obytných prostorech. Celkově je zákaznice s provozem a instalací velmi spokojená. Kotelna je po roce provozu bez závad.

Elektrokotel do dřevostavby Sobotovice u Brna

Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, kde 1.np je stávající vytápění bylo zvoleno s otopnými tělesy, aby byly co nejmenší stavební práce. Měděné potrubí k jednotlivým otopným tělesům Korádo VK jsou vedeny ve zdech objektu. V 2.np vzniká podkrovní byt, kde majitel, chtěl moderní podlahové vytápění. Pro tento RD byl navržen kondenzační kotel BAXI Nuvola Duo-tec+16 GA, který má v sobě 40l zásobník pro ohřev teplé vody. Kotel byl umístěn v chodbě. Odkouření je navrženo podle výrobce Baxi.
Foto před a po rekonstrukci.

Montáž kotelny na kotlíkové dotace ve Vacenovicích

Firma Setop právě provádí montáž kotelny na kotlíkové dotace ve Vacenovicích okres Hodonín. Vyřezal se původní kotel Viadrus, potrubí a bojler Dražice, kotel byl poté odvezen do sběru, kde bude ekologicky zlikvidován.
Instalatéři museli v první řadě předělat bojler, který byl nevhodně nad kotlem v rozporu s normou a upravit strojovnu ke studni.  Poté se usadil zplyňovací kotel na dřevo ATMOS, akumulační nádrže a začali se namýšlet trasy vedení pro dva okruhy – jeden do topení a druhý na TUV který pohání čerpadla Grundfos Alpha 2.
Co nevidět dodáme fotky hotového díla.

Kotel na dřevo Mikulčice

ATTACK SLX LAMBDA Touch – provedli jsme montáž zplyňovacího kotle na spalování měkkého i tvrdého dřeva vybaveného pokročilou logikou řízení pro dosahování vysoké účinnosti, nízkých emisí a nízké spotřeby dřeva. Spalovací proces je velmi přesně řízen pomocí měření obsahu kyslíku ve spalinách, primárním a sekundárním přívodem vzduchu do kotle a měnitelnými otáčkami odtahového ventilátoru, což umožňuje plynulou modulaci výkonu kotle. Kotel na dřevo má velkou násypku a dlouhý provoz. Vše jsme zařídili včetně projektu topení a projektu kotelny.

Realizujeme bytové domy, byty s terasami, lokalita Sadová nedaleko Kociánky v Králově Poli, Brno.

Na klíč dodáváme rozvody vody, topení, zařizovací předměty. Baterie Hansgrohe Logis, vana Villeroy & Boch Avento, závěsný klozet a umyvadlo Villeroy & Boch Subway.

Automatický kotel na uhlí ATTACK FD 25 automat, RD Pustiměř

Vyřízení kotlíkových dotací, montáž kotle v obci Pustiměř, okr. Vyškov. Litinový kotel ATTACK FD AUTOMAT, palivem je hnědé uhlí. Kotel má velkou životnost, je vybaven litinovým hořákem a šnekovým podavačem. Zákazníci jsou s tímto typem velice spokojeni – kotel pracuje v plně automatickém režimu, zásobník paliva o objemu 290 l zajišťuje dlouhou provoz – až 30 hodin.

Montáž kotle s vyřízením kotlíkové dotace v JMK, obec Brankovice.

Kotel CosmoTHERM U 26 je český automatický kotel v 5. emisní třídě na hnědé uhlí a pelety, pro vytápění domů do 25 kW.

Výstavba na klíč: plynová kaskádová kondenzační kotelna v bytovém domě Brno, ul. Gorkého.

Specializujeme se na tento obor a hlavně SVJ a starším lidem, kteří mají z modernizace strach nabízíme kompletní řešení od projektu po realizaci a to vše našimi topenáři v oblasti Brno, Vyškov, Jihomoravský kraj.

Kaskáda kotlů Baxi
Kotle mají plynulou regulaci tepelného výkonu, dodávají přesně tolik tepla, kolik je třeba pro daný objekt. Kotelna má samostatné měření tepla a teplé vody, náklady jsou tak rozúčtovávány spravedlivě. V případě poruchy 1 kotle jeho funkci převezmou další kotle v kaskádě a vy topíte bez odstávky. Každá kotelna je také kvalitně zabezpečena proti případným haváriím.

Kondenzační kotle se dodávají v závěsném provedení – malá velikost – úspora místa.
Díky tomu se dá kotelna instalovat do jakéhokoliv prostoru.

Provádíme montáž kotlů Atmos na Kotlíkové dotace pro Jihomoravský kraj

Na této realizaci je použit kotel Atmos DC 25 S, akumulační nádoby a získána dotace. Brno, obec Těchov.

Firma SETOP provede vyřízení a montáž kotlů Attack na Kotlíkové dotace pro Jihomoravský kraj.

Na této realizaci je použit kotel Attack 25 DPX profi s regulací, akumulačními nádobami a získána dotace. Brno, obec Suchdol, Vavřinec.

Provádíme montáž kotlů Attack na Kotlíkové dotace pro Jihomoravský kraj.

Na této realizaci je použit kotel Attack 25 DPX profi s regulací, akumulačními nádobami a získána dotace. Brno, obec Suchdol.

Co budeme realizovat v rámci „Kotlíkové dotace“

Rok 2016

Kotlíková dotace – kotel na dřevo ATTACK

Rok 2015

Kotel na dřevo s využitím kotlíkové dotace Attack s akumulační nádobou. Zajištění dotace, projekt, montáž, servis.

Geberit odvodnění haly

Rok 2015 / Brno

Odvodnění novostavby haly dešťovým podtlakovým potrubím Geberit. Projekt, montáž, Vojkovice, Brno.

Tepelné čerpadlo Carrier pro vytápění a chlazení

Rok 2015 / Brno

Tepelné čerpadlo Carrier, je neinstalováno v administrativní budově Brno, Vídeňská ul. a spolu s plynovým kotlem Geminox slouží jako zdroj vytápění i chlazení objektu.

Výměna topidel WAW za kondenzační kotel Baxi

Rok 2015 / Brno 

V rodinném domě zákazník požadoval zásadní modernizaci otopného systému. Provedli jsme demontáž topidel WAW, výměnou za kondenzační kotel Baxi a otopná tělesa. Dojde nejen ke zvýšení tepelné pohody, ale i k velké úspoře za energii a náklady na topení.

HOVAL – kaskáda kondenzačních kotlů pro Liebherr Popůvky

Rok 2014 / Brno Popůvky

Provedli jsme dodávku a montáž kaskády kondenzačních kotlů HOVAL pro Liebherr Popůvky, kondenzační kotel, regulace, MaR, kaskáda, zásobník na TUV, velký výkon s minimálními provozními náklady, úspora nákladů za energii.

Baxi Platinum – kondenzační kotel a solární systém

Rok 2014 / Brno

Baxi Platinum, kondenzační kotel, odkouření, solární zásobník na TUV 300l, solární systém, dva kolektory, velký výkon s minimálními provozními náklady, na klíč.

Buderus kotelna – RD Vyškov

Rok 2013 / Vyškov

Buderus, kondenzační kotel, regulace, nerezový zásobník na TUV, velký výkon s minimálními provozními náklady.

Baxi DUO TEC – kondenzační kotel a zásobník Dražice, Brno

Rok 2013 / Brno Malomeřice

Montáž a dodávka Baxi DUO TEC, kondenzační kotel, odkouření, zásobník na TUV Dražice, velký výkon s minimálními provozními náklady, na klíč.

Kotel na dřevo ATMOS DC22S, výměna, oprava

Rok 2013 / Vyškov – Tučapy

Oprava tekoucí kotel ATMOS, výměna za nový. Stávající topení, palivo dřevo, pevná paliva. Vyškov, Tučapy.

De Dietrich kaskáda kondenzačních kotlů pro Albert Vyškov

Rok 2013 / Vyškov – Hypermarket Vyškov

Provedli jsme dodávku a montáž kaskády kondenzačních kotlů De Dietrich pro Albert Vyškov, kondenzační kotel, regulace, MaR, kaskáda, zásobník na TUV, velký výkon s minimálními provozními náklady, úspora nákladů za energii.

Baxi Luna Platinum – kondenzační kotel, Vyškov

Rok 2012 / Vyškov – Nemojany

Dodáme a provedeme montáž: Baxi Luna, Nuvola Platinum kondenzační kotel, regulace, MaR, levně, odkouření, komín, zásobník na TUV, velký výkon s minimálními provozními náklady, úspora nákladů za energii.

Solární systém Buderus s kondenzačním kotlem GB 172 a kolek. SKN

Rok 2012 / Brno Kobylnice

Solární set s kondenzačním kotlem Buderus GB 172 včetně řídícího systému. Dokonale sladěná kombinace kvalitních solárních kolektorů SKN 3.0 s vysokou životností, solární konstrukce, čerpadlová jednotka atd. v sestavě je kondenzační kotel, který díky moderní konstrukci zajistí vysokou úsporu nákladů na vytápění. Správnou funkci zajišťuje řídící systém Buderus RC35.

Kotel na dřevoplyn ATMOS DC18S + zásobník = úspora za energie

Rok 2012 / Židlochovice

Kotel na dřevo s akumulační nádobou a ohřevem TUV – obraťte se na nás. Provedeme projekt, montáž, dodáme kotle Atmos, Verner, akumulační nádoby od 750 do 1000l.

Kotel na dřevoplyn ATMOS = úspora za energie

Rok 2012 / Vyškov Dědice

Kotel na dřevo s akumulačními nádobami včetně vyřízení dotace – obraťte se na nás. Provedeme projekt, montáž, dodáme kotle Atmos, Verner, akumulační nádoby od 750 do 1000l.

Baxi kotelna pro bytový dům – kondenzační kotel

Rok 2011 / Brno – Královo pole

Dodáme a provedeme montáž: Baxi, kondenzační kotel, regulace, MaR, levně, kaskáda, zásobník na TUV, velký výkon s minimálními provozními náklady, úspora nákladů za energii.

Kotel na dřevoplyn – zelená úsporám

Rok 2010 / Uherské Hradiště

Kotel na dřevo s akumulačními nádobami včetně vyřízení dotace – obraťte se na nás. Provedeme projekt, montáž, dodáme kotle Atmos, Verner, akumulační nádoby od 750 do 1000l.

RD Brno – Buderus kotel, rozdělovač regulace

Rok 2008 / Brno – Kniníčky

Nadstandartní řešení od firmy Buderus, kondenzační kotel, rozdělovače, regulace, čerpadlové jednotky.

RD Brno – Buderus kotel, pro větší domy

Rok 2008 / Brno – Kniníčky

Nadstandartní řešení od firmy Buderus, kondenzační kotel, regulace, 200l zásobník na TUV, velký výkon s minimálními provozními náklady.