Reference – PODLAHOVÉ TOPENÍ

Podlahové topení Velké Pavlovice

Rok 2016 / Velké Pavlovice

Zákazníkovi z Velkých Pavlovic jsme vypracovali dle jeho požadavků projekt podlahového topení a tepelného čerpadla De Dietrich na jeho rodinný dům. Realizace – montáž podlahového topení je provedena na klíč.

Podlahové topení a anhidryt Brno, Holasice

Rok 2014 / Brno, Holasice

Podlahové topení, zalití anhidryt, (trubky, polystyren, rozdělovač), kotelna kondenzační kotel. Kvalitní trubka, montáž na klíč se zárukou.

Podlahové topení RD Vyškov, Lhota

Podlahové topení (trubky, polystyren, rozdělovač), kotelna s tepelným čerpadlem. Kvalitní trubka, systémová deska, montáž na klíč se zárukou.

Rok 2014 / Vyškov, Lhota

Podlahové topení Brno, Obřany

Rok 2014 / Brno Obřany

Podlahové topení (trubky, polystyren, rozdělovač), kotelna s ohřívačem TUV. Kvalitní trubka, systémová deska, montáž na klíč se zárukou. V roce 2013 jsme montovali pro naše zákazníky 3.500m2 plochy podlahového topení a 24.500m trubek. Vše předáno bez vad a nedodělků.

Podlahové topení Vyškov, Dětkovice

Rok 2013 / Vyškov Dětkovice

Podlahové topení (trubky, polystyren, rozdělovač). Kvalitní trubka, systémová deska, montáž na klíč se zárukou. V roce 2013 jsme montovali pro naše zákazníky 3.500m2 plochy podlahového topení a 24.500m trubek. Vše předáno bez vad a nedodělků.

Podlahové topení Pohořelice u Brna, Universa

Rok 2013 / Brno Pohořelice

Podlahové topení (trubky, polystyren, rozdělovač). Kvalitní trubka, systémová deska, levná montáž.

Podlahové topení Brno Medlánky

Rok 2010 / Brno Medlánky

Podlahové topení (trubky, polystyren, rozdělovač). Kvalitní trubka, systémová deska, levná montáž, kompletní dodávka. Brno, Medlánky.

Podlahové topení Universa

Rok 2009 / Pustiměř

Podlahové topení (trubky, polystyren, rozdělovač). Kvalitní trubka, systémová deska, levná montáž.