Tepelné čerpadlo NIBE F2120

Tepelné čerpadlo NIBE F2120

Výhody tepelného čerpadla NIBE F2120

Technicke_udaje_NIBE
Tepelné čerpadlo NIBE F2120

Naše nová řada tepelných čerpadel systému vzduch-voda F2120 představuje skutečný průlom ve vytápění s hodnotou SCOP vyšší než 5. *Jinými slovy, tepelné čerpadlo dodá v ročním průměru 5krát více tepla než elektrokotel při stejném množství zaplacené energie.

Tepelné čerpadlo NIBE F2120 – součást Vašeho komfortního bydlení NIBE F2120 je navrženo pro kombinaci s jednou z vnitřních systémových jednotek NIBE VVM nebo s regulátorem NIBE SMO. Vnitřní systémová jednotka společně s NIBE F2120 tvoří kompletní systém pro topení/chlazení a pro ohřev teplé vody. Naše fl exibilní vnitřní jednotky zajišťují účinné topení/chlazení a ohřev vody při nejvyšším výkonu. Vnitřní jednotky VVM jsou jednotkami „vše v jednom“, včetně chytrého a uživatelsky přívětivého řídicího systému, ohřívače vody, doplňkového elektrokotle, automaticky řízených oběhových čerpadel.
Řídicí regulátory NIBE SMO, poskytují fl exibilní řešení pro individuální instalaci. Pro instalaci s regulátorem NIBE SMO, jsou k dispozici systémové součásti, jako např. ohřívače vody, akumulační nádoby a další příslušenství, volené specifi cky pro daný případ. Až 8 tepelných čerpadel NIBE F2120 lze propojit s jedním regulátorem NIBE SMO 40.
Vnitřní systémové jednotky a regulátory NIBE tak nabízejí téměř neomezenou paletu systémových řešení a širokou škálu příslušenství.

Údaje pro Žádost o připojení tepelného čerpadla F2120

Do Žádosti o připojení elektrického zařízení k distribuční soustavě z napěťové hladiny nízkého napětí se doplní následující údaje podle typu instalovaného tepelného čerpadla.
udaje prozadost o pripojeni tepelneho cerpadla F2120

Důležité dokumenty ke stažení naleznete zde:

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Morkovice, Prostějov, Olomouc, Kroměříž, Přerov, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hodonín, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Kyjov, Znojmo, Zlín, Otrokovice.

Kontaktní formulář