Novostavba Sportovně rekreačního areálu Petra Sýkory

Novostavba Sportovně rekreačního areálu Petra Sýkory – GO UP Brno Východ, projektová dokumentace zdravotechnických instalací.

Jedná se o naši zatím největší akci týkající se projektové dokumentace ZTI. Zákazník, neboli Ateliér Habina, který nás požádal o projektovou dokumentaci ZTI, pro tuto akci.

GO UP Brno východ je centrum zaměřené na rekreační činnosti dětí a mládeže, ale samozřejmě nabízí vyžití dospělým a seniorům. Inspirací jsou centra zřízena v Americe, např. pod hlavičkou Go Ape. Jejím základním prvkem je celkový rozvoj tělesné konstrukce a zábavy prostřednictvím lanového centra (po vzoru goape.com), doplněné o lezecké vnitřní a vnější stěny, které svým účelem a rozsahem nemají v Brně a pravděpodobně ani v celé ČR obdoby a konkurenci.

Toto tzv. lezecké centrum bude doplněno o další aktivity jako sportovní centrum např. pro aerobic a cvičení fitness a další aktivity pro sport a rekreaci jako víceúčelová plocha, půjčovna sportovních potřeb (kola, koloběžky, lyže apod.), kavárna. Protože je centrum uvažované za účelem rekreace, jehož význam má celoměstský charakter, je doplněno i o rekreační bydlení.

Je naplánován systém apartmánů, jako možnost pro vícedenní rekreační pobyty. Ubytování pak bude obsahovat recepci, sklad sportovního vybavení apod. tak, aby Brňané či přespolní měli pohodlí k delšímu rekreačnímu pobytu a to celoročně.“

Tato budova má celkem 9 podlaží a je navržena ve tvaru L.

Naše firma zde navrhla veškeré vnitřní i venkovní rozvody vody a kanalizace, včetně zařizovacích předmětů retence, vsaku dešťových vod a likvidaci splaškových a dešťových vod včetně všech přípojek a vyřízení na daném úřadě.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář