Plynové kotelny pro bytové domy kvalitně a rychle

Potřebujete zprovoznit plynovou kotelnu pro váš bytový dům? Obraťte se na nás! Naše firma Vám nově zařídí nebo kompletně zrekonstruuje Vaši starou kotelnu!

Plynové kotelny navrhujeme a realizujeme pro bytové i panelové domy. Vybavujeme je veškerými důležitými komponenty pro samostatný provoz,kotelna kaskáda plyn kotel včetně veškerých bezpečnostních prvků. Plynové kotelny jsme schopni zajistit pro každý dům individuálně na klíč!

Plynové kondenzační kotelny realizujeme v široké řadě výkonových stupňů. Při návrhu kotelny klademe důraz na to, aby nově zrekonstruovaná plynová kotelna pro Vás znamenala snížení nákladů za vytápění, nízké pořizovací i provozní náklady a bezúdržbový provoz.

Pro kotelnu Vašeho bytového domu Vám můžeme doporučit špičkové kondenzační kotle, které jsou energeticky velice úsporné, vyznačují se tichým provozem a k dostání jsou za velice příznivé ceny. Jedná se např. o špičkové kondenzační kotle JUNKERS, BUDERUS, VIESSMANN, WOLF, HOVAL, DE DIETRICH. Nabídnout Vám můžeme také naše servisní služby. Neváhejte nás kontaktovat!