Projektování podlahového topení

Pokud přemýšlíte nad vytápěním Vašeho domu a potřebujete se poradit, jaké řešení je nejvhodnější, není nic jednoduššího, než se obrátit na naši firmu Setop s.r.o. Naší předností je profesionální přístup k našim zákazníkům a poradenství při výběru topení.

Základem je správně navržený a vypočítaný projekt podlahového vytápění. Na základě projektu se zajistí plná funkčnost systému podlahového vytápění. V projektu se navrhne hustota a délka smyček a to z hlediska tepelných ztrát přesně tak, aby nedošlo k nedotápění nebo přetápění domu. Cílem projektu podlahového topení je zajištění rovnoměrného vytápění všech prostor.

Naši projektanti vezmou při návrhu podlahového vytápění v úvahu veškeré potřeby tepla v každém pokoji domu nebo bytu, dále navrhne ovládací prvky, které řídí a měří vytápění na požadované teploty. Projekty podlahového topení berou v úvahu také zdroje tepla.

Pokud chcete mít jistotu, že podlahové topení bude fungovat přesně podle Vašich požadavků a představ, obraťte se touto cestou na naši společnost Setop s.r.o.

Dále Vám můžeme nabídnout kompletní projektanské služby jako:

Pokud máte zájem o vypracování projektu podlahového vytápění, neváhejte nás kontaktovat. Nyní můžete využít jedinečné nabídky, kde Vám vypracujeme projekt podlahového vytápění do 3 týdnů a to s 50% slevou. Více informací naleznete ZDE.