Plynové zářiče Robur

Společnost Robur je italský výrobce plynového teplovzdušného průmyslového vytápění.

Vznikla v roce 1956. Od začátku patřila k největším a nejrenomovanějším výrobcům atmosférických plynových hořáků. Od roku 1975 jsou vyráběny nástěnné plynové teplovzdušné agregáty, což bylo v té době pokrokové a progresivní řešení, ve srovnání s používaným centralizovaným vytápěním průmyslových hal. Již v prvních agregátech byly použity patenty na hořácích a výměnících tepla.

Topidla Robur se projevují především po stránce ekologické, nízkých emisí a vysoké účinnosti.

Také operativností nasazením lokálního topidla pouze v místnosti potřeby tepla v určeném rozmezí teplot. Od roku 1993 vyrábí firma ROBUR klimatizace na plyn bez látek ohrožující ozónovou vrstvu v atmosféře. Společnost byla oceněna cenou za kvalitu poskytovaných služeb v Lombardii, která hodnotí přístup k zákazníkům, servis, řešení stížností a úroveň společnosti.

Teplovzdušné jednotky

Tyto jednotky jsou určeny k vytápění od malých dílen a autoservisů, po velké výrobní haly, výstavní prostory a jiné. Výhodou je vyloučení radiátorů, rychlost ohřátí vzduchu v prostoru, možnost vytápění celého prostoru a zároveň použití jednotky k lokálnímu vytápění při omezeném provozu. Umožňují vytápět pouze tam, kde je potřeba, v místě pobytu lidí. Tím se eliminují tepelné ztráty. Teplovzdušná jednotka má malé rozměry a dá se lehce odmontovat a přemístit, např. při změně sídla firmy. K jednotkám je dodáváno bohaté příslušenství. Zařízení je určeno k vytápění i větrání. Programovatelné řízení jednotky je pomocí dálkového ovládání.

Výškové rozložení teploty v prostoru

Tento efekt přináší rovnoměrné vytopení prostoru s minimálním rozdílem teplot mezi podlahou a stropem.

graf2

S jednotkou ROBUR snížíte spotřebu plynu odbouráním výškové stratifikace tepla.
Tajemství spočívá v jednotlivých výměnících tepla, které rozdělují proud ohřátého vzduchu do vrstev s různou teplotou.
Méně ohřátý vzduch v horní vrstvě zabraňuje stoupání teplejšího vzduchu nahoru.

 

 

 

 

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Znojmo.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář