Plynové zářiče Robur

Společnost Robur je italský výrobce plynového teplovzdušného průmyslového vytápění.

Vznikla v roce 1956. Od začátku patřila k největším a nejrenomovanějším výrobcům atmosférických plynových hořáků. Od roku 1975 jsou vyráběny nástěnné plynové teplovzdušné agregáty, což bylo v té době pokrokové a progresivní řešení, ve srovnání s používaným centralizovaným vytápěním průmyslových hal. Již v prvních agregátech byly použity patenty na hořácích a výměnících tepla.

Topidla Robur se projevují především po stránce ekologické, nízkých emisí a vysoké účinnosti.

Také operativností nasazením lokálního topidla pouze v místnosti potřeby tepla v určeném rozmezí teplot. Od roku 1993 vyrábí firma ROBUR klimatizace na plyn bez látek ohrožující ozónovou vrstvu v atmosféře. Společnost byla oceněna cenou za kvalitu poskytovaných služeb v Lombardii, která hodnotí přístup k zákazníkům, servis, řešení stížností a úroveň společnosti.

Teplovzdušné jednotky

Tyto jednotky jsou určeny k vytápění od malých dílen a autoservisů, po velké výrobní haly, výstavní prostory a jiné. Výhodou je vyloučení radiátorů, rychlost ohřátí vzduchu v prostoru, možnost vytápění celého prostoru a zároveň použití jednotky k lokálnímu vytápění při omezeném provozu. Umožňují vytápět pouze tam, kde je potřeba, v místě pobytu lidí. Tím se eliminují tepelné ztráty. Teplovzdušná jednotka má malé rozměry a dá se lehce odmontovat a přemístit, např. při změně sídla firmy. K jednotkám je dodáváno bohaté příslušenství. Zařízení je určeno k vytápění i větrání. Programovatelné řízení jednotky je pomocí dálkového ovládání.

Výškové rozložení teploty v prostoru

Tento efekt přináší rovnoměrné vytopení prostoru s minimálním rozdílem teplot mezi podlahou a stropem.

graf2

S jednotkou ROBUR snížíte spotřebu plynu odbouráním výškové stratifikace tepla.
Tajemství spočívá v jednotlivých výměnících tepla, které rozdělují proud ohřátého vzduchu do vrstev s různou teplotou.
Méně ohřátý vzduch v horní vrstvě zabraňuje stoupání teplejšího vzduchu nahoru.

 

 

 

 

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Morkovice, Prostějov, Olomouc, Kroměříž, Přerov, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hodonín, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Kyjov, Znojmo, Zlín, Otrokovice.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář