Vytápění průmyslových hal

Nabízíme investorům:

Návrh koncepčního řešení zásobování teplem včetně regulace. Zajištění projektové dokumentace. A kvalitní montáž včetně servisu.

Pro Vaši halu, provozovnu, budovu nabízíme:

Brno, Řípská ul., provádíme projekt, servis a výměnu plynových Sahar Gea, LVZ, DencoHappel, na průmyslových halách. Více informací ZDE.

Úspěšně jsme dokončili zakázku pro: SmartZone Kuřim

Naše společnost SETOP realizovala kompletní dodávku inženýrských sítí, kanalizace, vody, topení a kotelny v SmartZone Kuřim.
Pozemek pro vznikající podnikatelský park se nachází v podnikatelské zóně v Kuřimi v blízkosti tahu Brno – Svitavy, vznikne zde podnikatelský park SmartZone, který nabídne přibližně 10 000 m2 pronajímatelných ploch. Prostory budou dělitelné dle potřeb klientů, a to již od 300 m2. Zaměstnancům a klientům navíc areál poskytne příjemné pracovní prostřední vč. parkové relaxační zóny. Součástí bude dostatečný počet parkovacích stání a dostupnost areálu kamionovou dopravou.
Budeme realizovat celé dílo v hodnotě cca 10 mil korun, rozvody plynu z ocelového potrubí v hodnotě cca 1 mil korun a plynové teplovzdušné agregáty s odkouřením v hodnotě cca 2 mil korun.
Ocelové potrubí plynovodu o délce cca 1km, Regulátor STL/NTL DN80, Havarijní uzávěr plynu DN 50, detekce úniku plynu, Agregát Robur F1 21 cca 30ks, jednotky 4Heat, kotel Baxi Duo-Tec MP 1.35, regulace QAA75 čerpadlo Grundfos Magna 3, radiátor Korado,
Součástí díla je projekt skutečného provedení plynu, projekt zářičů a teplovzdušných jednotek. V Kuřimi a okolí Brna to není náš jediný projekt topení, plynu a těšíme se s Vámi na další spolupráci.

Měření a regulace

Naši zaměstnanci – topenář – instalatér provedou práci v domluveném termínu a kvalitě. Topenáři mají všechna potřebná školení a svařečské průkazy.

Zajistíme projekt a dodávku obnovitelných zdrojů energie pro vytápění a přípravu teplé vody pro:

Naši partneři:

Sahara Gea, LVZ, DencoHappel – tradiční český výrobce plynových a teplovzdušných jednotek, jsou použity na mnoha halách v Brně, montáž a servis na akci Mohelno hadcová step.

ROBUR – teplovzdušná plynová jednotka řada F1, B15, K, G je jedna z nejrozšířenějších jednotek. Od firmy ROBUR montujeme také jejich absorpční plynová tepelná čerpadla GAHP-A, AR, GS, WS. Například na MŠ Lelekovice u Brna.

SCHWANK – výrobce a náš partner pro světlé i tmavé infrazářiče, plynové teplovzdušné agregáty a sálavé panely pro úsporné vytápění logistických center (reference výrobní  hala Znojmo).

schwank znojmo

 

LERSEN – výrobce a náč partner pro plynové infrazářiče a ohřívačů vzduchu, teplovodní vytápěcí jednotky “Sahara”, směšovací komory, odtahové ventilátory, vratové clony, (reference výrobní hala Pustiměř, Olomouc, Brno atd.).

lersen

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Znojmo.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář