Tepelné čerpadlo – minimální zátěž životního prostředí a maximální úspora Vašich peněz!

Rozhodli jste se ušetřit na nákladech za vytápění? Máme pro Vás skvělý tip v podobě tepelného čerpadla, které patří k moderním alternativním zdrojům energie.

Tepelné čerpadlo je zkonstruováno tak, aby dokázalo odnímat teplo z okolního prostředí a následně jej převádělo na vyšší teplotní hladinu. Své praktické využití pro domácnost nachází tepelné čerpadlo nejen při vytápění domu, ale také Vám skvěle poslouží k ohřevu vody.

Tepelné čerpadlo představuje chytrý způsob jak ušetřit vysoké náklady za energie. Pokud do něj investujete, budete si moci být jisti, že se Vám tato investice velice rychle vrátí zpátky v podobě ušetřených peněz za vytápění. Tepelné čerpadlo je také velice energeticky nenáročné, díky čemuž je jeho používání ekologické.

Tepelné čerpadlo je regulováno pomocí moderních technologií, což znamená, že se jedná o téměř bezobslužný provoz. Tepelné čerpadlo stačí jen nastavit a již se o ně nemusíte po celý den starat. Naše společnost Setop s.r.o. Vám provede odbornou montáž tepelného čerpadla a v případě Vašeho zájmu Vám pomůžeme se zajištěním dotace na čerpadla, kterou lze využít z programu Zelená úsporám.