Topení v bytě Brno, Tučkova ulice

Naše nová zákaznice z Brna, Tučkova ulice se rozhodla pro zásadní modernizaci svého bytu. Velmi vkusně si udělala novou kuchyni a přišla řada i na starý kotel a nevzhledné staré topení, které mělo rozvody z ocelových trubek vedených po povrchu zdiva. Esteticky narušovali vzhled obývacího pokoje, ložnice a ostatních pokojů. Dvacet let starý plynový kotel také už nebyl bezpečný a jeho provoz ohrožoval obyvatele bytu únikem plynu a spalin ze starého komínu.

Naše firma SETOP navrhla celkové řešení. Paní jsme vysvětlili, že pro funkční dílo je nutný kvalitní projekt s výpočtem tepelných ztrát a návrhem vhodných otopných těles pro nízkoteplotní provoz, tak aby vyhovovali pro kondenzační kotel. Navrhli jsme tělesa s hladkou čelní plochou, které výrazně přispějí k modernímu vzhledu. Veškeré potrubí se zasekalo do drážek ve zdivu a už nebude rušit čisté linie pokojů. Osadil se nový plynový kondenzační kotel s úsporným a bezpečným provozem. Veškeré práce jsme provedli na klíč, včetně projektu topení, demontáže, sekání drážek, montáže potrubí, uvedení kotle do provozu, vložkování komínu a zazdívání drážek. Součástí předání díla je i revize komínu a revize plynu.
Současný vzhled topení po rekonstrukci je čistý a estetický. Každý soused a návštěva ihned pozná změnu k lepšímu a majitelka je velmi spokojená.
Spokojený zákazník náš cíl. Těšíme se na spolupráci, SETOP s.r.o.