Projekt přípojka, rozvody vody a kanalizace Brno

V rámci řešení stavebního povolení pro Váš dům, novostavbu, rekonstrukci je často nutné provést návrh a projekt přípojky vody a kanalizace, projekt vnitřních rozvodů ZTI. Z důvodu zejména administrativní náročnosti doporučujeme svěřit projekt přípojek vody a kanalizace odborníkům.

Zpracujeme také projekt retenční nádrž, vsak, revizní a vodoměrné šachty, posoudíme množství dešťových vod atd.

Projekty přípojek vody a kanalizace pro Vás zpracujeme přednostně v Brně, Brno – venkov, okresech Vyškov, Prostějov, Kroměříž, Blansko, Hodonín, Břeclav. Projekty provedeme po celé ČR, pokud komunikace proběhne elektronicky.

Podmínkou pro vyřízení přípojek kanalizace a vody na stavebním úřadu je zpracování projektové dokumentace projektantem s autorizací ČKAIT v oboru vodohospodářské stavby, které vlastníme. Častou chybou investorů je hledání rad u úředníků, stavbařů a podobně, kteří tuto činnost neprovádí denně a často podají zavádějící informace.

U novostaveb je pro Vás velmi výhodné, pokud nám projekt přípojek vody, plynu a kanalizace svěříte a územní rozhodnutí (územní souhlas), stavební povolení (ohlášení) vyřídíte souběžně se stavbou.

Kontaktujte nás.

Co požadujeme:

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Morkovice, Prostějov, Olomouc, Kroměříž, Přerov, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hodonín, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Kyjov, Znojmo, Zlín, Otrokovice.

Kontaktní formulář