Výhody podlahového topení

Největší výhodou podlahového topení je jeho neviditelnost, útulné teplo v kombinaci s nízkými topnými systémy, jako jsou tepelná čerpadla.

V dnešní době je téměř každý rodinný dům vybaven podlahovým topením. Podlahové vytápění, ať už podlahové vytápění teplou vodou nebo elektrické podlahové topení, už není takový luxus, ale je to racionální rozhodnutí pro pohodlí a ekonomiku.

Podlahové vytápění je pohodlné, neviditelné, hospodárné, všestranné, přemýšlivé, vysoce výkonné, efektivní, vhodné pro alergiky, šetrné k životnímu prostředí a vhodné pro novostavbu či rekonstrukci rodinného domu.

Podlahové vytápění je velmi příjemné – sálavé teplo ze spodní části zajišťuje teplé nohy a chladnou hlavu. Je velice ekonomické, ušetří až 12% energie. Podlahové topení je šetrné k životnímu prostředí v kombinaci alternativních energií, jako jsou tepelná čerpadla. Tento systém podlahového topení je vhodný především pro alergiky – prach se nezvedá prudce nahoru a vznik plísní je minimalizován.

Podlahové topení je topením budoucnosti, je možné pracovat s řadou topných systémů dohromady. Je dodáváno bez rušivých topných prvků na zdi a tím otevírá kreativní možnosti designu. Je možné ho kombinovat s různými druhy podlahových krytin jako jsou dlažba, přírodní kámen, korek, laminátové či dřevěné podlahy harmonizující teplem.

Naši odborníci  Vám rádi zodpoví další otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktní formulář