Tepelná čerpadla

Naše společnost Setop s.r.o. Vám nabízí velmi efektivní řešení pro snížení spotřeby energie za vytápění rodinných domů, průmyslových objektů a mnoho dalších.

Pro efektivní a ekologické vytápění je ideální volbou koupě tepelného čerpadla, díky kterému významně ušetříte na provoz rodinného domu a nejste tak závislí na monopolních dodavatelích energií jako jsou elekřina nebo plyn.

V současnosti jsou ceny energií velmi vysoké a tak se Vám vynaložené náklady za tepelné čerpadlo vrátí velmi rychle zpět. Technologie tepelných čerpadel Vám poskytne stejný komfort jako plynové nebo elektrické vytápění.

K tepelnému čerpadlu je možné připojit i větrání a tak ušetříte spoustu peněz, než při budování samostatného větracího systému.

Pokud i vy uvažujete o pořízení tepelného čerpadla s vrty, můžete využít klimatizaci pracující celoročně a bez dalších nákladů.

Velká výhoda tepelného čerpadla spočívá dále v šetrnosti k životnímu prostředí. Díky tepelnému čerpadlu výrazně snížíte emise skleníkových plynů a dalších škodlivin a z toho důvodu jsou tepelná čerpadla podporována Státním fondem životního prostředí v programu Zelená úsporám.

Více informací o tepelných čerpadlech naleznete ZDE.