Reference – PŘÍPOJKA PLYNU, VODY, KANALIZACE

Prodloužení vodovodního řadu Lelekovice

V roce 2022 jsme provedli prodloužení vodovodního řadu Brno, Lelekovice. Potrubí PE 100 RC d90, napojení na hlavní řád, předání VaK Brno, kolaudace.

Reference na web – montáž studny

V září 2018 jsme našemu zákazníkovi montovali zahradní ruční pumpu. Studna pod pumpou je hluboká 29 metrů a k pumpě vodu dovádí bezešvé pozinkované trubky. Montáž proběhla rychle a pumpa je plně funkční a připravená k použití.

Přípojka vody, plynu a kanalizace

V roce 2018 jsme naší zákaznici zrealizovali přípojky vody, plynu a kanalizace k jejímu domu. Veškeré výkopové a montážní práce proběhly bez problémů a zákaznice byla velmi spokojena. V případě, že budete mít zájem o jakýkoliv typ přípojky, tak se neváhejte ozvat. Budeme Vám se vším nápomocni.

Přípojka vody Pohořelice

Pro stejného zákazníka už v Pohořelicích provádíme druhou přípojku na dalším domě. Přípojku vody a kanalizace jsme provedli včetně výkopů, položení potrubí, zásypu a zapravení komunikace. Vše bez přítomnosti majitele a ve spolupráci se správci sítí, na klíč. Součástí byly také stavební práce, a v budoucnu povrch vozovky na parkovišti. Přípojky provádíme v regionu Brno, Vyškov, Rajhrad a okolí Brna.

Přípojka plynu Otmarov

Přípojka byla plynu provedena na klíč, včetně výkopů, zásypu a předání RWE. Revize, geodetické zaměření.HUP je umístěn na fasádě.

Výstavba bytového domu v Tišnově

Naše firma právě realizuje výstavbu bytového domu v Tišnově. Dům o deseti bytech na Mlýnské ulici, je momentálně ve fázi hrubých rozvodů vody, topení a přípojek vody, kanalizace. Přípojky i přes komplikace ze strany nepřesných podkladů, proběhli úspěšně. Na obrázcích vidíte výkop do kterého se vkládalo potrubí KG pro splaškovou kanalizaci. Nyní probíhá realizace hrubých rozvodů topení. Budeme dodávat postupně fotky, ať můžete s námi sledovat postup této stavby.

Jundrovské zahrady Brno

Provádíme kompletní dodávku přípojek, vody, kanalizace, koupelen, topení a kotlů na developerském projektu Jundrovské zahrady Brno. Naši instalatéři právě provádí montáž kanalizačního KG potrubí a přípojku vody Brno.

Brno-Jehnice

Rok 2016

Brno – Jehnice. Pro rodinný dům výškově umístěný pod úrovní kanalizace jsme kompletně dodali systém tlakové kanalizace. Ten odvádí odpadní vody pomocí čerpadla. Čerpadlo vybavené drtičem nečistot je řízeno elektronicky. Když hladina dosáhne horního čidla dojde k vyčerpání šachty. Montáž včetně výkopové práce a usazení přečerpávací jímky.

Pro Bruno park v Brně jsme realizovali dodávku vody, sociálních zařízení, inženýrské sítě a veškeré potrubní rozvody.

Oprava komunikace Vyškov

Rok 2015

Pístovice po přípojce vody a plynu, výkop, asfalt, předání VaK, správcům sítí a komunikace.

Přípojka kanalizace Rousínov

Rok 2015

Vítovice pro RD, na klíč, výkop, včetně zapravení, revizní šachta, dlažba.

Plynová přípojka – BRNO JUNDROV ul. KOPRETINOVA

Rok 2015

Přípojka plynu Brno, HUP, antoníček, výkop, předání plynárnám.

Přípojka kanalizace RD Lhota, Vyškov

Rok 2014 / Vyškov

Kanalizace pro RD a kompletní dodávka všech rozvodů na klíč.

Přípojky vody Brno, Campus, Bohunice

Rok 2014 / Brno, Campus – Bohunice

Vodovodní přípojka včetně vyřízení na VAS Brno, výkopových a stavebních prací, zkoušek a předání dokladů. Zapravení chodníku, výkop a zásyp potrubí.

Přípojka vody pro novostavbu RD Velešovice, okr. Vyškov

Rok 2013 / Velešovice

Velešovice, okr. Vyškov – přípojka vody, vodoměrná šachta, výkopové práce, zapravení komunikace, potrubí přípojek včetně předání správcům sítí. Vodovodní přípojky provádíme Vyškov, Brno a celém okolí.

Přípojka plynu pro firmu Radslavice, Vyškov, HUP

Rok 2013 / Radslavice

Plynová přípojka komplet: dodání a montáž HUP, dvířka, revize, geozaměření a předání potrubí. Plynové přípojky provádíme ve Vyškově a celém okolí.

Přípojka kanalizace Vyškov

Rok 2013 / Vyškov

Přípojka kanalizace včetně výkopových a stavebních prací, zkoušek a předání. Zapravení komunikace, asfaltování atd.

Přípojka plynu, vody, kanalizace pro novostavbu RD Brno, Pisárky

Rok 2012 / Brno – Pisárky

Brno, Pisárky – předání plynárnám, plastový antoníček HUP, výkopové práce, zapravení komunikace, potrubí přípojek včetně předání správcům sítí. Plynové přípojky provádíme v Brně a celém okolí.

Přípojka plynu pro ubytovnu Brno Maloměřice, výkop, HUP, předání

Rok 2012 / Brno – Maloměřice

Plynová přípojka komplet: dodání a montáž HUP, plastové skříně, revize, geozaměření a předání potrubí. Výkop, zásyp, zapravení komunikace. Plynové přípojky provádíme v Brně a celém okolí.

Lapák tuků pro Albert Vyškov

Rok 2012 / Vyškov, Hyperparket Albert

Provedli jsme dodávku a montáž lapák tuků pro Albert Vyškov, výkop, uložení, zásyp, levně.

Přípojka plynu pro RD Brno Modřice, HUP, předání plynárnám

Rok 2012 / Brno – Modřice

Plynová přípojka komplet: dodání a montáž HUP, plastové skříně, revize, geozaměření a předání potrubí. Plynové přípojky provádíme v Brně a celém okolí.

Přípojka plynu pro RD Šebrov, HUP, předání plynárnám, revize

Rok 2011 / Šebrov

Plynová přípojka komplet: dodání a montáž HUP, plastového antoníčku, revize, geozaměření a předání potrubí. Plynové přípojky provádíme v Brně a celém okolí.

Přípojka plynu pro RD Olomouc, výkop, zapravení komunikace, HUP

Rok 2011 / Olomouc

Plynová přípojka komplet: projekt, výkop, podsyp a zásyp potrubí, zapravení komunikace, asfalt, předání komunikace,dodání a montáž HUP, plastového antoníčku, revize, geozaměření a předání potrubí.

Přípojka plynu pro RD Brno Popůvky včetně HUP

Rok 2011 / Brno – Popůvky

Plynová přípojka včetně plastového antoníčku HUP, zkoušek a předání potrubí.

Přípojky vody Vyškov, Brno (Vyškov, Nosálovice)

Rok 2011 / Vyškov – Nosálovice

Vodovodní přípojka včetně výkopových a stavebních prací, zkoušek a předání dokladů. Zapravení komunikace, asfaltování atd.

Přípojky plynu Vyškov, Brno (Moravany u Brna)

Rok 2010 / Brno – Moravany

Plynová přípojka včetně výkopových a stavebních prací, zkoušek a předání dokladů plynárnám. Revizní zpráva, geodetické zaměření. Zapravení komunikace, asfaltování atd.

Přípojky plynu Vyškov, Brno (Vyškov, Dědice)

Rok 2010 / Vyškov – Dědice

Plynová přípojka včetně výkopových a stavebních prací, zkoušek a předání dokladů plynárnám. Revizní zpráva, geodetické zaměření. Zapravení komunikace, asfaltování atd.

Přípojky vody, kanalizace, plynu Brno

Rok 2009 / Brno

Montáž přípojek včetně vodoměrných a kanalizačních šachet + veškeré stavební práce, zkoušky a předání dokladů. Zapravení komunikace, asfaltování atd.

Inženýrské sítě Blažovice u Brna, pokládka kanalizace

Rok 2009 / Blažovice u Brna

Montáž kanalizace – zasíťování pozemků pro RD, potrubí DN 300 až DN 600.

Inženýrské sítě Brno, pokládka kanalizace

Rok 2008 / Brno – Chrlice

Výstavba inženýrských sítí, potrubí KG DN 100 až DN 300,revizní šachty Wavin, kanalizační betonové šachty, tlakové a kamerové zkoušky, výkop a zásyp potrubí včetně zhutnění.

Inženýrské sítě Brno, vodovod, plynovod

Rok 2008 / Brno – Chrlice

Výstavba inženýrských sítí, potrubí vody a plynu, výkop a zásyp potrubí včetně zhutnění.

Inženýrské sítě Vyškov, prodloužení uličního řádu

Rok 2008 / Vyškov

Vyškov – Závodí, ulice A.B. Svojsíka, prodloužení inženýrských sítí, potrubí Ultrarib,revizní šachty Wavin, kanalizační betonové šachty, tlakové a kamerové zkoušky, výkop a zásyp potrubí včetně zhutnění, přípojky pro rodinné domy.

Inženýrské sítě Mikulov, pokládka kanalizace

Rok 2008 / Mikulov

Výstavba inženýrských sítí, potrubí Hobas DN 300 až DN 600, kanalizační betonové šachty, tlakové a kamerové zkoušky, výkop a zásyp potrubí včetně zhutnění.