Reference – SOLÁRNÍ SYSTÉMY

Solární systém 300l, Zelená úsporám 2014

Rok 2014 / Šakvice

Ohřev TUV, na který jsme zajistili státní dotaci 35.000,-Kč

Baxi Platinum – kondenzační kotel a solární systém, Brno

Rok 2014 / Brno

Baxi Platinum, kondenzační kotel, odkouření, solární zásobník na TUV 300l, solární systém, dva kolektory, velký výkon s minimálními provozními náklady, na klíč.

Solární systém Buderus s kondenzačním kotlem GB 172 a kolek. SKN

Rok 2012 / Kobylnice

Solární set s kondenzačním kotlem Buderus GB 172 včetně řídícího systému. Dokonale sladěná kombinace kvalitních solárních kolektorů SKN 3.0 s vysokou životností, solární konstrukce, čerpadlová jednotka atd. v sestavě je kondenzační kotel, který díky moderní konstrukci zajistí vysokou úsporu nákladů na vytápění. Správnou funkci zajišťuje řídící systém Buderus RC35.

Solární systém JUNKERS Solar set Comfort s kondenzačním kotlem

Rok 2011 / Brno – Líšeň

Solární set s kondenzačním kotlem Junkers včetně řídícího systému. Dokonale sladěná kombinace kvalitních solárních kolektorů s vysokou životností, solární konstrukce, čerpadlová jednotka atd. v sestavě je kondenzační kotel, který díky moderní konstrukci zajistí vysokou úsporu nákladů na vytápění. Správnou funkci zajišťuje řídící systém Junkers.

Solární systém na vytápění 800l, vakuové kolektory, okr. Vyškov

Rok 2011 / Račice

Kompletní dodávka celoročního ohřevu TUV a přitápění, solárními vakuovými – trubicovými kolektory a 800l akumulační zásobník s ohřevem TUV.

Solární systém 400l, tři kolektory, Brno

Rok 2010 / Brno – Březina

Solární ohřev TUV, na který jsme zajistili státní dotaci, kompletní dodávka celoročního ohřevu TUV třemi solárními kolektory a 400l zásobník.

Solární systém 2000l na vytápění domu

Rok 2008 / Vyškov

Solární ohřev TUV a vytápění domu, vakuové kolektory na který jsme zajistili státní dotaci, kompletní dodávka. Celoročního systém s osmi vakuovými solárními kolektory a dva 1000l zásobníky.

Solární systém 300l Vyškov

Rok 2008 / Vyškov

Solární ohřev TUV, na který jsme zajistili státní dotaci, kompletní dodávka celoročního ohřevu TUV dvěma solárními kolektory a 300l zásobník.

Solární systém 200l Brno

Rok 2008 / Brno

Solární ohřev TUV, na který jsme zajistili státní dotaci, kompletní dodávka celoročního ohřevu TUV solárními kolektory.