Reference – BYTOVÉ DOMY, HALY

BD Slovákova – bývalý Moulin Rouge Brno, významná reference

Realizace: 2023

Přední stavební firma v Brně a současně investor zakázky bytového domu si nás vybral jako generálního dodavatele ZTI a UT na stavbě svého bytového domu. Kilometry potrubí nám přibývají a investor je s prací velmi spokojený.

FN Bohunice – nemocnice nový stravovací provoz a kuchyně 

Realizace: 2023

Provádíme za plného provozu rekonstrukci vody a topení na hlavní kuchyni Nemocnice, Bohunice. Montáž potrubí vody s lepeným spojem PVCU, PVCC, odolným proti chemikáliím.

MŠ Rosice – dvě dětské skupiny na klíč vč. projektu

Realizace: 2023

Provádíme dodávku ZTI, UT, projektu pro dvě nové dětské skupiny v Rosicích. Topení a dětské koupelny na klíč.

Novostavba bytového domu “Rezidence Hybešova”, 27 bytů

Realizace: 2023

Provádíme dodávku ZTI, UT, kotelny na novostavbě Hybešova Vyškov. Jsme přední dodavatelé UT a ZTI pro stavební firmy ve Vyškově a v Brně.

Novostavba prodejny Lidl Pohořelice

Provedli jsme dodávku ZTI na novostavbě prodejny Lidl Pohořelice. Vše bez vady předáno.

Bytový dům Zborovská, Brno, 12 bytů

Realizace: 2022

Dokončili jsme bytový dům Zborovská Brno, o celkovém počtu 12 bytů. Provádíme kompletní dodávku ZTI, koupelen, včetně napojení na Teplárny Brno.  V bytech je podlahové topení.

Bytový dům Na Lukách Břeclav 137 bytů, plynová kotelna Baxi

Dokončili jsme 3 bytové domy, o celkovém počtu 137 bytů. Provádíme kompletní dodávku ZTI a UT na klíč po etapách 2020 až 2022. Kaskádové plynové kotelny BAXI.

Úsporné vytápění haly SW Motech Vojkovice

Právě realizujeme výstavbu haly SW Motech Vojkovice, Brno. Úsporné vytápění haly přes teplovzdušné jednotky, kompletní realizace vody a vytápění od přípojek inženýrských sítí, přes kompletní rozvody a topné plynové jednotky, včetně uvedení do provozu a odkouření.

Bytové domy Letní pole Vyškov 146 bytů

Realizujeme 11 bytových domů, o celkovém počtu 146 bytů. Provádíme kompletní dodávku ZTI a UT na klíč po etapách 2020 až 2023.

Bytový dům “Na Sýpce” Brno Přízřenice, 18 bytů

Právě zahajujeme výstavbu bytového domu, kde provedeme kompletní projekt vody a topení, dodávku vodovodu, koupelen, topení, kotelny. V Brně Přízřenicích vznikne 19 bytových jednotek s kvalitním UT, ZTI.

Vytápění pro Dům Svatá Anna Brno, 43 bytů

Provádíme kompletní dodávku topení na bytovém domě Svatá Anna. Vše dle vysokých standardů na kvalitu. Tento developerský projekt v Brně je již naše několikátá realizace pro firmu Imos Development.

Rekonstrukce topení prodejny Albert Olomouc

Provedli jsme kompletní rekonstrukci, revitalizaci UT a ZTI na zakázce Supermarket Albert Olomouc,  tř. Kosmonautů 113. Prodejna má novou kanalizaci, vodovod. Provedli jsme modernizaci kotelny, topení, nový rozdělovač, čerpadla, dveřní clony. Vše provedeno za 20 dnů.

Bytový dům Vranovská, Brno, 40 bytů

Na ulici Vranovská, Brno stavíme již 2. bytový dům. Vlevo od aktuální zakázky BD Vranovská I. V novém domě bude 40 bytů, do kterých dodáme kompletní topení, vodu, koupelny, zařizovací předměty.

Velký Dvůr Pohořelice, úsporná plynová kotelna WOLF, 12 bytů

Dokončili jsme zakázku:
Velký Dvůr Pohořelice – přestavba mlýna na sociální bydlení. V Pohořelicích, došlo k rekonstrukci starého mlýna a vzniklo 12ks krásných nových bytů ve kterých  jsme provedli kompletní dodávku vody, topení, kotelny, plynu, zařizovacích předmětů. Plynová kaskáda kotlů WOLF s ohřevem vody a bytové stanice MEIBES s měřičem tepla a vodoměrem. Vše na klíč včetně uvedení do provozu.

Hala Zelenka

Výrobní hala v Židlochovicích pro firmu Zelenka. Projekt topení a kotelny s kotli Vaillant VU 206, tělesa Korado, štěrbinové nerezové žlaby ACO Modular do potravinářského provozu, vše v nerezu. Vše komplet hotové za čtyři měsíce včetně spuštění kotlů a revize.

Realizace ZTI, Rezidence Střelice, 55 bytů

Bytový dům s 55 byty ve Střelicích je položen na velmi krásném místě a disponuje byty 1 až 3+KK.

Provádíme dodávku vody, kanalizace, zařizovacích předmětů na klíč, včetně realizační projektové dokumentace. Kvalitní zařizovací předměty s bateriemi Grohe budou majitelům dlouho sloužit.

Realizace UT a ZTI bytového domu Neumanka.cz, 47 bytů

Na jižním svahu Brna pro Vás provádíme naprosto nadstandardní dodávku UT a ZTI v bytovém domě Neumanka. Vznikne nových 47 bytů.

Neumanka je šikovně skryta ve svažujícím se terénu. Směrem do ulice jsou jen dvě nadzemní podlaží; tři další podzemní jsou již pod úrovní ulice. Celý projekt respektuje sousední stavby. Rozvod vody pro bytový dům je z kvalitního potrubí, SETOP dodal nerez a vícevrstvé plastové potrubí baterie jsou podmítkové.

SETOP – Neumannova montuje kanalizaci z odhlučněného potrubí POLO-KAL NG. SETOP realizuje zařizovací předměty Neumannova od značek, keramika Laufen, baterie HANSA Ligna, Bluebox, SPRCHY Roltechnik, vaničky Polysan, WC Geberit.
Realizace zakázky v hodnotě 14 mil. Kč.
Podobnou zakázku ZTI, UT v Brně můžeme realizovat i pro Vás, kontakt obchod@setop.cz
Přijďte se podívat na naši práci https://www.neumanka.cz

Koupelny – bytový dům Milady Horákové, Brno, 37 bytů

Práce na dokončení bytového domu pokračují. Dokončujeme stupačky vody a topení. Koupelny už jsou obložené a za chvilku začneme kompletovat zařizovací předměty, umyvadla, sprchy, vany.

Montáž kanalizace hala Arens Břeclav

Na výrobním závodě Arens Břeclav provádíme montáž dešťové a splaškové kanalizace. Hala bude odvodněna potrubím o vysoké pevnosti SN 12 a SN 16 od výrobců Pipe Life, Wavin, Osma DN 100 až DN 200. Trubka PVC Quantum SN 16. Kanalizační šachty jsou plastové, dno šachtové KG Tegra 600. Na hale jsme také provedli podtlakové odvodnění střechy systém Geberit Pluvia. Práce je provedena včetně výkopů na klíč.

Praha Želanského

Na novostavbě bytového domu Praha Želanského provádíme kompletní dodávku vody, topení, koupelen, kotelny. Otopná tělesa Korado. Kaskáda kotel plynový závěsný kondenzační Junkers Cerapur Comfort ZSBR 28-3 E 28 KW 2ks. Na vánoce se budou stěhovat noví majitelé 🙂