Reference – BYTOVÉ DOMY, HALY

Bytový dům “Na Sýpce” Brno Přízřenice

Právě zahajujeme výstavbu bytového domu, kde provedeme kompletní projekt vody a topení, dodávku vodovodu, koupelen, topení, kotelny. V Brně Přízřenicích vznikne 19 bytových jednotek s kvalitním UT, ZTI.

Vytápění pro Dům Svatá Anna Brno

Provádíme kompletní dodávku topení na bytovém domě Svatá Anna. Vše dle vysokých standardů na kvalitu. Tento developerský projekt v Brně je již naše několikátá realizace pro firmu Imos Development.

Rekonstrukce topení prodejny Albert Olomouc

Provedli jsme kompletní rekonstrukci, revitalizaci UT a ZTI na zakázce Supermarket Albert Olomouc,  tř. Kosmonautů 113. Prodejna má novou kanalizaci, vodovod. Provedli jsme modernizaci kotelny, topení, nový rozdělovač, čerpadla, dveřní clony. Vše provedeno za 20 dnů.

Bytový dům Vranovská, Brno

Na ulici Vranovská, Brno stavíme již 2. bytový dům. Vlevo od aktuální zakázky BD Vranovská I. V novém domě bude 40 bytů, do kterých dodáme kompletní topení, vodu, koupelny, zařizovací předměty.

Velký Dvůr Pohořelice

Zahajujeme novou zakázku:
Velký Dvůr Pohořelice – přestavba mlýna na sociální bydlení. V Pohořelicích, dojde k rekonstrukci starého mlýna a vznikne 12ks krásných nových bytů ve kterých provedeme kompletní dodávku vody, topení, kotelny, plynu, zařizovacích předmětů. Výrobní hala v Židlochovicích pro firmu Zelenka. Projekt topení a kotelny s kotli Vaillant VU 206, tělesa Korado, štěrbinové nerezové žlaby ACO Modular do potravinářského provozu, vše v nerezu. Vše komplet hotové za čtyři měsíce včetně spuštění kotlů a revize.

Hala Zelenka

Výrobní hala v Židlochovicích pro firmu Zelenka. Projekt topení a kotelny s kotli Vaillant VU 206, tělesa Korado, štěrbinové nerezové žlaby ACO Modular do potravinářského provozu, vše v nerezu. Vše komplet hotové za čtyři měsíce včetně spuštění kotlů a revize.

Realizace ZTI, Rezidence Střelice

Bytový dům s 55 byty ve Střelicích je položen na velmi krásném místě a disponuje byty 1 až 3+KK.

Provádíme dodávku vody, kanalizace, zařizovacích předmětů na klíč, včetně realizační projektové dokumentace. Kvalitní zařizovací předměty s bateriemi Grohe budou majitelům dlouho sloužit.

Realizace UT a ZTI bytového domu Neumanka.cz

Na jižním svahu Brna pro Vás provádíme naprosto nadstandardní dodávku UT a ZTI v bytovém domě Neumanka. Vznikne nových 47 bytů.

Neumanka je šikovně skryta ve svažujícím se terénu. Směrem do ulice jsou jen dvě nadzemní podlaží; tři další podzemní jsou již pod úrovní ulice. Celý projekt respektuje sousední stavby. Rozvod vody pro bytový dům je z kvalitního potrubí, SETOP dodal nerez a vícevrstvé plastové potrubí baterie jsou podmítkové.

SETOP – Neumannova montuje kanalizaci z odhlučněného potrubí POLO-KAL NG. SETOP realizuje zařizovací předměty Neumannova od značek, keramika Laufen, baterie HANSA Ligna, Bluebox, SPRCHY Roltechnik, vaničky Polysan, WC Geberit.
Realizace zakázky v hodnotě 14 mil. Kč.
Podobnou zakázku ZTI, UT v Brně můžeme realizovat i pro Vás, kontakt obchod@setop.cz
Přijďte se podívat na naši práci https://www.neumanka.cz

Koupelny – bytový dům Milady Horákové, Brno

Práce na dokončení bytového domu pokračují. Dokončujeme stupačky vody a topení. Koupelny už jsou obložené a za chvilku začneme kompletovat zařizovací předměty, umyvadla, sprchy, vany.

Montáž kanalizace hala Arens Břeclav

Na výrobním závodě Arens Břeclav provádíme montáž dešťové a splaškové kanalizace. Hala bude odvodněna potrubím o vysoké pevnosti SN 12 a SN 16 od výrobců Pipe Life, Wavin, Osma DN 100 až DN 200. Trubka PVC Quantum SN 16. Kanalizační šachty jsou plastové, dno šachtové KG Tegra 600. Na hale jsme také provedli podtlakové odvodnění střechy systém Geberit Pluvia. Práce je provedena včetně výkopů na klíč.

Praha Želanského

Na novostavbě bytového domu Praha Želanského provádíme kompletní dodávku vody, topení, koupelen, kotelny. Otopná tělesa Korado. Kaskáda kotel plynový závěsný kondenzační Junkers Cerapur Comfort ZSBR 28-3 E 28 KW 2ks. Na vánoce se budou stěhovat noví majitelé 🙂