Reference – PODLAHOVÉ TOPENÍ

Podlahové topení RD Vyškov

Realizujeme krásný RD Vyškov, kvalitní podlahové topení Giacomini se zárukou 50 let na materiál.

Dům ve Vyškově bude vytápět tepelné čerpadlo De Dietrich.

Vytápění novostavby rodinného domu – RD Šebetov

V listopadu 2018 naše firma zrealizovala kompletní podlahové vytápění včetně zalití anhydridem a montáž elektrokotle v rodinném domě v Šebetově. Bylo použito podlahové vytápění firmy Giacomini a elektrický kotel Protherm RAY 12K. Vše proběhlo bez problémů ke spokojenosti zákazníka.

Podlahové topení – Švédské kříže, Moravany

Chystáte se při stavbě nového nebo rekonstrukci staršího bydlení na instalaci podlahového vytápění? Pokud ano, můžete se s  důvěrou obrátit na naši firmu. Podlahové topení pro Vás navrhneme, nainstalujeme a spustíme. To vše k Vaší plné spokojenosti. S podlahovým vytápěním máme velké zkušenosti – například aktuálně montujeme podlahové vytápění v luxusní zástavbě nových rodinných domů 5+kk v lokalitě Švédské Kříže, Moravany u Brna.

Podlahové topení Brno, Krkoškova ulice

Rok 2017 / Brno

Zákazník provedl celkovou rekonstrukci bytového domu. Naši firmu oslovil s požadavkem na nový kotel s ohřevem vody, komínem a vytápěním několika pater s bytovými jednotkami. Zhotovili jsme projekt na klíč. Naši topenáři provedli montáž kotle Geminox Thrs 5-25DC dvouokruhový, podlahové topení Giacomini, otopná tělesa Korado. Provedli jsme také dodávku dlažeb, obkladů a montáž zařizovacích předmětů.

Podlahové topení Velké Pavlovice

Rok 2016 / Velké Pavlovice

Zákazníkovi z Velkých Pavlovic jsme vypracovali dle jeho požadavků projekt podlahového topení a tepelného čerpadla De Dietrich na jeho rodinný dům. Realizace – montáž podlahového topení je provedena na klíč.

Podlahové topení a anhidryt Brno, Holasice

Rok 2014 / Brno, Holasice

Podlahové topení, zalití anhidryt, (trubky, polystyren, rozdělovač), kotelna kondenzační kotel. Kvalitní trubka, montáž na klíč se zárukou.

Podlahové topení RD Vyškov, Lhota

Podlahové topení (trubky, polystyren, rozdělovač), kotelna s tepelným čerpadlem. Kvalitní trubka, systémová deska, montáž na klíč se zárukou.

Rok 2014 / Vyškov, Lhota

Podlahové topení Brno, Obřany

Rok 2014 / Brno Obřany

Podlahové topení (trubky, polystyren, rozdělovač), kotelna s ohřívačem TUV. Kvalitní trubka, systémová deska, montáž na klíč se zárukou. V roce 2013 jsme montovali pro naše zákazníky 3.500m2 plochy podlahového topení a 24.500m trubek. Vše předáno bez vad a nedodělků.

Podlahové topení Vyškov, Dětkovice

Rok 2013 / Vyškov Dětkovice

Podlahové topení (trubky, polystyren, rozdělovač). Kvalitní trubka, systémová deska, montáž na klíč se zárukou. V roce 2013 jsme montovali pro naše zákazníky 3.500m2 plochy podlahového topení a 24.500m trubek. Vše předáno bez vad a nedodělků.

Podlahové topení Pohořelice u Brna, Universa

Rok 2013 / Brno Pohořelice

Podlahové topení (trubky, polystyren, rozdělovač). Kvalitní trubka, systémová deska, levná montáž.

Podlahové topení Brno Medlánky

Rok 2010 / Brno Medlánky

Podlahové topení (trubky, polystyren, rozdělovač). Kvalitní trubka, systémová deska, levná montáž, kompletní dodávka. Brno, Medlánky.

Podlahové topení Universa

Rok 2009 / Pustiměř

Podlahové topení (trubky, polystyren, rozdělovač). Kvalitní trubka, systémová deska, levná montáž.