Ohřívač vody do koupelny

Ohřívače vody

Naše soukromá rodinná firma provádí montáž a dodávku kvalitních ohřívačů vody po celé jižní Moravě, nejvíce v regionu Brno, Vyškov a okolí. Prvořadá je kvalita a dlouhodobý servis pro zákazníka.

Montáž elektrického ohřívače:

Nevíte co vybrat? Je mnoho typů a mnoho výrobců, není lehké vybrat …
Proto Vám nabízíme své 18 ti leté zkušenosti a nabízíme ohřívače vody se smaltovanou ocelovou nádobou o objemu 10–1000 litrů. Dále nabízíme ohřívače s měděnou, nebo nerezovou nádobou. Elektrický ohřev je namontován na přírubě revizního otvoru spolu s hořčíkovou anodou jako pomocnou ochranou nádoby proti korozi – prodloužíme životnost.
Zásobník je opatřen vnějším pláštěm z ocelového plechu v bílé barvě. Izolaci ohřívače tvoří polyuretanová pěna, která zaručuje nízké tepelné ztráty.

Montáž solárního ohřívače:

Nejlepší volba pro novostavby, pojďte s námi šetřit za energii.
Nebudete litovat a Váš účet za plyn, elektřinu Vás potěší po mnoho let.
Dobře navržené solární zařízení dokáže ušetřit až 70 % ročních nákladů na ohřev teplé vody. Dohřev teplé vody se v případě potřeby provádí el. topnou jednotkou, nebo pomocí horního výměníku kotlem. Nabízíme kvalitní Rakouské solární zásobníky. Osvědčené a za rozumnou cenu.

Montáž akumulačních nádob:

Často navrhujeme a montujeme systém – akumulační nádoba ve spojení –  krb, krbová vložka, kotel na tuhá paliva, tepelné čerpadlo, solární kolektory, podlahové topení atd.
Nádoby slouží k akumulaci, mají kvalitní izolaci a je možné je doplnit o elektrickou patronu, za příplatek naplnit upravenou vodou a inhibitory proti korozi a tak zajistíme dlouhou životnost.
Nutný je projekt, vše zajistíme.

Montáž plynového ohřívače:

Plynový ohřívač vody patří k velmi úsporným, jeho montáž, nebo výměna má však svá pravidla. Montáž ohřívače vody musí provádět firma s oprávněním na tyto práce, plynovod musí mít revizi, komín musí mít revizní zprávu pro nový typ ohřívače. Pokud chcete mít vše v pořádku, oslovte naši firmu a nechte si poradit, jaký ohřívač zvolit … Quantum, Quadriga, Ariston. Náš instalatér provede kvalitní montáž v předem daném termínu a Vy budete spokojeni.

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Znojmo.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář