Reference – KOTLE, KOTELNY

Tepelné čerpadlo Pichler PKOM4, RD Lelekovice

Realizace 2023

Pro 17ks rodinných domů v Lelekovicích jsme provedli montáž tepelných čerpadel Pichler PKOM4.

TČ Pichler je vhodné pro nízkoenergetické, pasivní domy, má vzduchový výkon do 300 m3/h, zajistí výměnu vzduchu až pro 7 osob a ohřeje teplou vodu v zásobníku. Vyhoví dotaci Zelená úsporám a má záruku 5 let.

Montáž kotelny pro bytové domy Kuřim Záhoří II. etapa, 3 x 100kW, pro 101 bytů

Realizace: 2023

Na klíč jsme provedli montáž plynové kondenzační kotelny pro bytový dům Kuřim Záhoří II. etapa. Kotelna o výkonu 300kW je osazena kondenzačními kotli Viessmann, montáž a projekt je včetně plynovodu, otopných těles Korado, měřičů tepla, komínu, servisu, uvedení do provozu.

Kotel ATMOS DC 25 na dřevo Říčany

ATMOS DC25 – montáž, dodávka a projekt kotle na dřevo a aku nádrže na 1000l. Včetně nejmodernější řídící jednotky a pokojové jednotky s dotykovým displejem. LADDOMAT 22 s vysoce úsporným čerpadlem a čerpadlová skupina MK1 s 3-cestným směšovačem. Kotel ATMOS DC 25S je třídy 5 a je velice účinný a úsporný na velké kusy dřeva.

Výměna, montáž, plynového ohřívače vody

Výměna, montáž, plynového ohřívače vody Quadriga, Quantum v Brně. Provedeno za jeden den, včetně montáže a uvedení do provozu.

Výměna kotle Viadrus za moderní Viadrus.

Úspora paliva a záruka na dva roky. Zákazník z Hlubočan, Vyškov je připraven na další sezónu.

Kotelna PČR Chrlice

Kotelna PČR Chrlice. Naši montéři Pepa a Roman v akci na krásné kotelně. Kotle Baxi Luna Duo Tec.


Montáž kotelny pro bytové domy Brno, Rosice 4 x 100kW

Na klíč jsme provedli montáž plynové kotelny pro bytový dům Panorama Rosice. Kotelna o výkonu 400kW je osazena kondenzačními kotli WOLF, montáž a projekt je včetně plynovodu, komínu, otopné soustavy s tělesy JAGA, uvedení do provozu.

Parní výměníková stanice Brno

V Brně provedeme montáž, projekt a rekonstrukci teplovodní a parní výměníkové stanice.
Stanici Bratislavská 36a jsme dodali v roce 2014, předali obsluze Teplárny Brno. Při naší revizi po pěti letech je stanice stále v dokonalém stavu a bez vady slouží k vytápění a ohřevu teplé vody. Nyní zpracujeme projekt na přechod z páry na teplovodní systém.

Kondenzační plynový kotel Junkers ZSB 24-1 DE Cerapur Compact

Pokud máte doma klasický plynový kotel je ztráta tepelné energie, která unikne komínem až 11%. V případě, že této ztrátě chcete předejít, doporučujeme výměnu Vašeho kotle za nový moderní kondenzační plynový kotel značky Junkers. Realizace na klíč včetně komínu je Brno, Soběšice.

Plynová kotelna INTERGAS – projekt – montáž Kroměříž

Nová kaskádová kotelna s kondenzačními kotli na bytovém domě Kozánkova vila Kroměříž. Vytápění této vily včetně otopných těles, nerezového komínu a regulace jsme na tomto developerském projektu provedli včetně projektu topení a kotelny. Moderní kotle INTRGAS HRE 40 a ohřev vody pomocí AKU SET CB 50/500 – Blokové stanice přípravy teplé vody se stále čerstvou vodou bez možnosti zanesení zásobníku.

Věznice Kuřim – kotel na dřevoplyn ATMOS

Státní zakázka – výměnu kotle na dřevo Atmos DC 15 GS ve Věznici Kuřim. Naši topenáři starý kotel vyřezali a odvezli k likvidaci, nový napojili na stávající rozvody, kominíci připravili komín a nakonec vše autorizovaný servisní technik spustil a provedl zaškolení obsluhy.

Vividus medical LDN, Chronicare Brno, Řečkovice – nová kotelna WOLF

Další velkou zakázkou pro naši firmu byly dodávky ZTI a UT pro novou brněnskou léčebnu dlouhodobě nemocných.
Tentokrát byly použity kondenzační kotle značky WOLF a to konkretně typ CGB 100, na které byly napojeny zásobníkové ohřívače vody. Pro odvod spalin bylo instalováno odkouření téže značky. Zároveň byla namontována demineralizační úpravna vody, týdenní ekvitermní regulace a expanzní nádoby značky Reflex.

Rekonstrukce kotelny BD Pekařská

Rekonstrukce kotelny v bytovém domě na ulici Pekařská v Brně. Provedeno na klíč od demontáže až po spuštění nové soustavy. Použity jsou kotle Protherm Medvěd Condens 48, čerpadla Grundfos, změkčovací armatura pro úpravu vody a výměníkový vertikální ohřívač. Včetně úpravy komína a týdenní ekvitermní regulace Protherm  pro pohodlné ovládání nového topení.

Rekonstrukce kotelny BD Hamerláky

Provedli jsme zdařilou rekonstrukci kotelny pro bytové družstvo Hamerláky v Brně. Při rekonstrukci byly použity dva nové plynové kotle Protherm Medvěd Condens o výkonu 48kW, čerpadlo Grundfos a nerezový zásobník TUV ACV Smart.

Kompletní provedení vytápění, zdravotně technických instalací a plynofikace ISŠ Slavkov u Brna

Úspěšně jsme dokončili zdařilou rekonstrukci vytápění a sociálních zařízení v budově ISŠ ve Slavkově. Studenti se tedy můžou od nového školního roku těšit na nové moderní prostory. Při stavbě byly použity tepelná čerpadla značky Robur GAHP A HT S1 – RTA00-266 A HT S 1 MET/NAT CZ CW.

BYTOVÝ DŮM ve Štěpánově, ulice Dolní

Výstavba nového bytového domu ve Štěpánově. Provedli jsme kompletní realizaci zdravotechniky, vytápění, plynovodu a tlakové kanalizace. Při této výstavbě byly použity kotle, regulace a ohřívače značky Wiessmann a otopná tělesa značky Korado. Doufáme, že se novým majitelům bude v bytech dobře bydlet.

Plynovod na hale PUMPA a.s., Brno

Naši topenáři provádí montáž plynovodu na skladové hale firmy PUMPA a.s., Brno, která je předním dodavatelem čerpadel, tepelné techniky s vlastním servisním střediskem. Plynovod z ocelového svařovaného potrubí montujeme na hale z plošin, včetně revize.

Kotlíkové dotace v jihomoravském kraji vyřídíme na klíč

Kotlíková dotace jihomoravský kraj vyřídíme na klíč, dle požadavků fondu. Dotaci vyřídíte v naší kanceláři v Holasicích u Brna.
Je možné žádat na tepelné čerpadlo, automatický kotel výhradně na biomasu / dřevo, ruční kotel výhradně na biomasu / dřevo, plynový kondenzační kotel, automatický kotel.
Splňte si svůj sen o moderní a úsporné kotelně, nenechte si uniknout částku cca 100.000,- Kč

Vítková Vápenky

V rámci kotlíkové dotace se náš tým vydal až ke Slovenským hranicím na rekreační oblast Vápenky. Čekalo nás tady vyřezání starého kotle Viadrus na tuhá paliva a montáž kotle Baxi Nuvola Platinum 33kW. Montáž byla se vším všudy hotova do dvou dnů. Firma Setop udělala celou akci na klíč, od komín přes odvoz kotle až ke spuštění a chemického rozboru vody. Dům byl díky kotly Baxi Nuvola Platinum natopen během 30minut a zákazníci byli nadmíru spokojení.

 

Montáž kondenzačního kotle Baxi Platinum 24

Montáž kondenzačního kotle na kotlíkovou dotaci. Vše jsme vyřídili a uvedli do provozu. Přísnotice, Jihomoravský kraj.

SmartZone Kuřim

Naše společnost SETOP realizuje kompletní dodávku inženýrských sítí, kanalizace, vody, topení a kotelny v SmartZone Kuřim.
Budeme realizovat celé dílo v hodnotě cca 10 mil korun, rozvody plynu z ocelového potrubí v hodnotě cca 1 mil korun a plynové teplovzdušné agregáty s odkouřením v hodnotě cca 2 mil korun.
Ocelové potrubí plynovodu o délce cca 1km, Regulátor STL/NTL DN80, Havarijní uzávěr plynu DN 50, detekce úniku plynu, Agregát Robur F1 21 cca 30ks, jednotky 4Heat, kotel Baxi Duo-Tec MP 1.35, regulace QAA75 čerpadlo Grundfos Magna 3, radiátor Korado,
Součástí díla je projekt skutečného provedení plynu, projekt zářičů a teplovzdušných jednotek. V Kuřimi a okolí Brna to není náš jediný projekt topení, plynu a těšíme se s Vámi na další spolupráci.

Kotel Atmos, servis a revize po roce provozu Borkovany, Brno – venkov.

Provedli jsme montáž kotle ATMOS DC25S s odtahovým ventilátorem, akumulační nádoby 1000l, čerpadel Grundfos, termoregulační ventil – litina VTC 511, expanzomat Reflex 200l v obci Borkovany, Brno – venkov.
Servis a revizi zplynovací kotel na dřevoplyn Atmos jsme provedli po roce provozu. Byla provedena prohlídka všech funkčních prvků a doporučena montáž nadřazené automatické regulace provozu a čerpadel, kterou před rokem zákazník nepožadoval.

Servis a revize provádíme na naše kotle v regionu Brno, Brno venkov, Hodonín, Břeclav, Blansko a po celé Moravě.

Zkušenosti z provozu jsou následující: interval přikládání cca 4hodiny, s akumulační nádobou je provoz pohodlný, v kotli se zatápí jednou denně a díky akumulační nádobě vydrží topit i 12 hodin. Zabránilo se tak kolísání teploty ve starém domě, kde se starým kotlem kolísala teplota od přetopeného stavu 26st. až k rannímu chladu 16st. v obytných prostorech. Celkově je zákaznice s provozem a instalací velmi spokojená. Kotelna je po roce provozu bez závad.

Elektrokotel do dřevostavby Sobotovice u Brna

Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, kde 1.np je stávající vytápění bylo zvoleno s otopnými tělesy, aby byly co nejmenší stavební práce. Měděné potrubí k jednotlivým otopným tělesům Korádo VK jsou vedeny ve zdech objektu. V 2.np vzniká podkrovní byt, kde majitel, chtěl moderní podlahové vytápění. Pro tento RD byl navržen kondenzační kotel BAXI Nuvola Duo-tec+16 GA, který má v sobě 40l zásobník pro ohřev teplé vody. Kotel byl umístěn v chodbě. Odkouření je navrženo podle výrobce Baxi.
Foto před a po rekonstrukci.

Montáž kotelny na kotlíkové dotace ve Vacenovicích

Firma Setop právě provádí montáž kotelny na kotlíkové dotace ve Vacenovicích okres Hodonín. Vyřezal se původní kotel Viadrus, potrubí a bojler Dražice, kotel byl poté odvezen do sběru, kde bude ekologicky zlikvidován.
Instalatéři museli v první řadě předělat bojler, který byl nevhodně nad kotlem v rozporu s normou a upravit strojovnu ke studni.  Poté se usadil zplyňovací kotel na dřevo ATMOS, akumulační nádrže a začali se namýšlet trasy vedení pro dva okruhy – jeden do topení a druhý na TUV který pohání čerpadla Grundfos Alpha 2.
Co nevidět dodáme fotky hotového díla.

Kotel na dřevo Mikulčice

ATTACK SLX LAMBDA Touch – provedli jsme montáž zplyňovacího kotle na spalování měkkého i tvrdého dřeva vybaveného pokročilou logikou řízení pro dosahování vysoké účinnosti, nízkých emisí a nízké spotřeby dřeva. Spalovací proces je velmi přesně řízen pomocí měření obsahu kyslíku ve spalinách, primárním a sekundárním přívodem vzduchu do kotle a měnitelnými otáčkami odtahového ventilátoru, což umožňuje plynulou modulaci výkonu kotle. Kotel na dřevo má velkou násypku a dlouhý provoz. Vše jsme zařídili včetně projektu topení a projektu kotelny.

Realizujeme bytové domy, byty s terasami, lokalita Sadová nedaleko Kociánky v Králově Poli, Brno.

Na klíč dodáváme rozvody vody, topení, zařizovací předměty. Baterie Hansgrohe Logis, vana Villeroy & Boch Avento, závěsný klozet a umyvadlo Villeroy & Boch Subway.

Automatický kotel na uhlí ATTACK FD 25 automat, RD Pustiměř

Vyřízení kotlíkových dotací, montáž kotle v obci Pustiměř, okr. Vyškov. Litinový kotel ATTACK FD AUTOMAT, palivem je hnědé uhlí. Kotel má velkou životnost, je vybaven litinovým hořákem a šnekovým podavačem. Zákazníci jsou s tímto typem velice spokojeni – kotel pracuje v plně automatickém režimu, zásobník paliva o objemu 290 l zajišťuje dlouhou provoz – až 30 hodin.

Montáž kotle s vyřízením kotlíkové dotace v JMK, obec Brankovice.

Kotel CosmoTHERM U 26 je český automatický kotel v 5. emisní třídě na hnědé uhlí a pelety, pro vytápění domů do 25 kW.

Výstavba na klíč: plynová kaskádová kondenzační kotelna v bytovém domě Brno, ul. Gorkého.

Specializujeme se na tento obor a hlavně SVJ a starším lidem, kteří mají z modernizace strach nabízíme kompletní řešení od projektu po realizaci a to vše našimi topenáři v oblasti Brno, Vyškov, Jihomoravský kraj.

Kaskáda kotlů Baxi
Kotle mají plynulou regulaci tepelného výkonu, dodávají přesně tolik tepla, kolik je třeba pro daný objekt. Kotelna má samostatné měření tepla a teplé vody, náklady jsou tak rozúčtovávány spravedlivě. V případě poruchy 1 kotle jeho funkci převezmou další kotle v kaskádě a vy topíte bez odstávky. Každá kotelna je také kvalitně zabezpečena proti případným haváriím.

Kondenzační kotle se dodávají v závěsném provedení – malá velikost – úspora místa.
Díky tomu se dá kotelna instalovat do jakéhokoliv prostoru.

Provádíme montáž kotlů Atmos na Kotlíkové dotace pro Jihomoravský kraj

Na této realizaci je použit kotel Atmos DC 25 S, akumulační nádoby a získána dotace. Brno, obec Těchov.

Firma SETOP provede vyřízení a montáž kotlů Attack na Kotlíkové dotace pro Jihomoravský kraj.

Na této realizaci je použit kotel Attack 25 DPX profi s regulací, akumulačními nádobami a získána dotace. Brno, obec Suchdol, Vavřinec.

Provádíme montáž kotlů Attack na Kotlíkové dotace pro Jihomoravský kraj.

Na této realizaci je použit kotel Attack 25 DPX profi s regulací, akumulačními nádobami a získána dotace. Brno, obec Suchdol.

Co budeme realizovat v rámci “Kotlíkové dotace”

Kotlíková dotace – kotel na dřevo ATTACK

Kotel na dřevo s využitím kotlíkové dotace Attack s akumulační nádobou. Zajištění dotace, projekt, montáž, servis.

Geberit odvodnění haly Brno

Odvodnění novostavby haly dešťovým podtlakovým potrubím Geberit. Projekt, montáž, Vojkovice, Brno.

Tepelné čerpadlo Carrier pro vytápění a chlazení

Tepelné čerpadlo Carrier, je neinstalováno v administrativní budově Brno, Vídeňská ul. a spolu s plynovým kotlem Geminox slouží jako zdroj vytápění i chlazení objektu.

Výměna topidel WAW za kondenzační kotel Baxi Brno

V rodinném domě zákazník požadoval zásadní modernizaci otopného systému. Provedli jsme demontáž topidel WAW, výměnou za kondenzační kotel Baxi a otopná tělesa. Dojde nejen ke zvýšení tepelné pohody, ale i k velké úspoře za energii a náklady na topení.

HOVAL – kaskáda kondenzačních kotlů pro Liebherr Popůvky

Provedli jsme dodávku a montáž kaskády kondenzačních kotlů HOVAL pro Liebherr Popůvky, kondenzační kotel, regulace, MaR, kaskáda, zásobník na TUV, velký výkon s minimálními provozními náklady, úspora nákladů za energii.

Baxi Platinum – kondenzační kotel a solární systém Brno

Baxi Platinum, kondenzační kotel, odkouření, solární zásobník na TUV 300l, solární systém, dva kolektory, velký výkon s minimálními provozními náklady, na klíč.

Buderus kotelna – RD Vyškov

Buderus, kondenzační kotel, regulace, nerezový zásobník na TUV, velký výkon s minimálními provozními náklady.

Baxi DUO TEC – kondenzační kotel a zásobník Dražice, Brno, Maloměřice

Montáž a dodávka Baxi DUO TEC, kondenzační kotel, odkouření, zásobník na TUV Dražice, velký výkon s minimálními provozními náklady, na klíč.

Kotel na dřevo ATMOS DC22S, výměna, oprava, Vyškov, Tučapy

Oprava tekoucí kotel ATMOS, výměna za nový. Stávající topení, palivo dřevo, pevná paliva. Vyškov, Tučapy.

De Dietrich kaskáda kondenzačních kotlů pro Albert Vyškov

Provedli jsme dodávku a montáž kaskády kondenzačních kotlů De Dietrich pro Albert Vyškov, kondenzační kotel, regulace, MaR, kaskáda, zásobník na TUV, velký výkon s minimálními provozními náklady, úspora nákladů za energii.

Baxi Luna Platinum – kondenzační kotel, Vyškov, Nemojany

Dodáme a provedeme montáž: Baxi Luna, Nuvola Platinum kondenzační kotel, regulace, MaR, levně, odkouření, komín, zásobník na TUV, velký výkon s minimálními provozními náklady, úspora nákladů za energii.

Solární systém Buderus s kondenzačním kotlem GB 172 a kolek. SKN, Brno, Kobylnice

Solární set s kondenzačním kotlem Buderus GB 172 včetně řídícího systému. Dokonale sladěná kombinace kvalitních solárních kolektorů SKN 3.0 s vysokou životností, solární konstrukce, čerpadlová jednotka atd. v sestavě je kondenzační kotel, který díky moderní konstrukci zajistí vysokou úsporu nákladů na vytápění. Správnou funkci zajišťuje řídící systém Buderus RC35.

Kotel na dřevoplyn ATMOS DC18S + zásobník, Židlochovice

Kotel na dřevo s aku nádobou a ohřevem TUV – obraťte se na nás. Provedeme projekt, montáž, dodáme kotle Atmos, Verner, akumulační nádoby od 750 do 1000l.

Kotel na dřevoplyn ATMOS, Vyškov, Dědice

Kotel na dřevo s akumulačními nádobami včetně vyřízení dotace – obraťte se na nás. Provedeme projekt, montáž, dodáme kotle Atmos, Verner, akumulační nádoby od 750 do 1000l.

Baxi plynová kotelna pro bytový dům, Brno, Královo pole

Dodáme a provedeme montáž: Baxi, kondenzační kotel, regulace, MaR, levně, kaskáda, zásobník na TUV, velký výkon s minimálními provozními náklady, úspora nákladů za energii.

Kotel na dřevoplyn – zelená úsporám, Uherské Hradiště

Kotel na dřevo s akumulačními nádobami včetně vyřízení dotace – obraťte se na nás. Provedeme projekt, montáž, dodáme kotle Atmos, Verner, akumulační nádoby od 750 do 1000l.

RD Brno, Kníničky – Buderus kotel, rozdělovač regulace

Nadstandartní řešení od firmy Buderus, kondenzační kotel, rozdělovače, regulace, čerpadlové jednotky.

RD Brno, Kníničky – Buderus kotel, pro větší domy

Nadstandartní řešení od firmy Buderus, kondenzační kotel, regulace, 200l zásobník na TUV, velký výkon s minimálními provozními náklady.