Průmyslové kotelny

Díky nejmodernější technice a vysoké kvalitě našich služeb vám rádi zprovozníme kotelny pro bytové domy, haly a jiné větší objekty. Výhodou těchto kotelen je účelné snížení spotřeby a tím i výsledných nákladů na vytápění a ohřev teplé vody. Následně pak i údržbu a servis námi instalovaného zařízení. Dle zadání či představ zákazníka navrhneme optimální řešení kotelny.

Tepelné čerpadlo Carrier

Kotelny pro větší objekty vybavujeme především vysoce účinnými kotli. Dnes jsou klasické kotle často doplňovány o další alternativní zdroje (např. tepelná čerpadla). Přednost dáváme také zařízení s co nejmenší nutnou obsluhou. Kotel je důležité přizpůsobit konkrétním potřebám objektu.

Samozřejmostí je i případné příslušenství jako jsou zabezpečovací systém kotelny, automatické dopouštěcí stanice, změkčovače vody, interní diagnostický systém kotelny a jiné. Zabezpečení kotelny, ale také její bezpečnost je velmi důležitá. Zvlášť pokud se jedná o plynovou kotelnu, kde je riziko vzniku požáru. Naopak dnešní plynové kotle jsou vybaveny tak pokročilým systémem proti úniku plynu, že v případě nebezpečí je okamžitě kotelna odstavena od přívodu plynu.

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Znojmo.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář