Vytápění rodinného domu

Vážení zákazníci, vytápění v rodinných domech je naše hlavní specialita. V nejširší nabídce, za výhodné ceny, včetně servisu a revize vám zajistíme topení levně, topení na pevná paliva, dřevem, dřevoplyn, plynem, elektřinou.

Otopná tělesa

Naše firma vám nabízí kvalitní otopná tělesa Korado, Likon, Isan, Kermi, Minib, Lipovica, Boki, Purmo, která jsou výjimečná svojí vysokou kvalitou. Vybrat si můžete různé typy a tvary otopných těles, dle svého přání. Montáž otopných těles vám provedou naši zkušení zaměstnanci.

Telesa

Používáme kvalitní měděné rozvody

Společnost SETOP s.r.o. používá ke své práci zásadně kvalitní materiály, mezi které patří kvalitní měděné rozvody. Měděné rozvody vynikají svojí vysokou spolehlivostí, pevností a odolností. Jsou nehořlavé a mají velice dlouhou životnost.

Nabízíme:

V regionu Brno, Vyškov a okolí montují Naši topenáři každý týden kondenzační kotel, nebo kotel na tuhá paliva, dřevoplyn, který můžeme jednoznačně doporučit vzhledem k nízké spotřebě plynu a vysoké návratnosti investovaných prostředků.
Ke kondenzačním kotlům (na pevná paliva, dřevoplyn) zajišťujeme dodávku komínu + revize.
Montáž kotlů (Brno, Vyškov a okolí) provádíme vlastními zaměstnanci, používáme kvalitní materiál, svoje montážní vozy a dodržujeme dohodnutou cenu.

Doporučujeme značky BAXI, BUDERUS, JUNKERS, GEMINOX, PROTHERM, THERM.

KOTLE

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Znojmo.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář