Bytové jádro, oprava, výměna, rekonstrukce

Bytové jádro, výměna, oprava, rekonstrukce

Máte problémy se starým bytovým jádrem? Bydlíte v regionu Brno, Vyškov, Rajhrad, Židlochovice, Pohořelice, Hustopeče? Pokud ano, není nic jednoduššího než rekonstrukce bytového jádra. Vyberte si naši firmu jako svého pomocníka. Práci provedeme na klíč, včetně dodávky obkladů a dlažby, elektro a zednických prací. Provádíme také výměnu vany atd.

Před montáží provádíme grafické návrhy, vizualizaci koupelny (bytového jádra)

Jsme připraveni vyjít vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům a připravit pro Vás individuální nabídku rekonstrukce bytového jádra.

Případová studie:

Bytové jádro – oprava – výměna

Zákaznice z Vyškova koupila byt 2+1 a nutně potřebovala provést rekonstrukci bytového jádra. Bohužel narazila na problém, že všechny firmy ji nedokázaly nabídnout kompletní dodávku a vymlouvali se na to, že neumí zajistit elektro, malby, linku, kuchyňské spotřebiče, lino, nové vchodové protipožární dveře zabudované do panelu.

Po návštěvě našeho technika byly všechny problémy odstraněny, Naše firma SETOP nabídla kompletní rekonstrukci na klíč, včetně zbourání, odvozu, stavby, vyzdění YTONG, obkladů. Jako nadstandard jsme proveli v bytovém jádře nové podlahy, pokládku lina, sádrové omítky, nábytek do koupelny, kuchyňskou linku.

V bytě 2+1 byla provedena výměna vchodových protipožárních dveří s bezpečnostním kováním. Na vše byly provedeny revize, zákaznice má na vše záruku a v klidu a pohodě může bez starostí s mnoha dodavateli užívat nové vybavení bytu.

Cena za kompletní rekonstrukci bytového jádra se vešla do částky 250.000,-Kč
Termín zhotovení cca tři týdny

Rekonstrukce bytového jádra s rozpočtem 120 tisíc Kč

Nabídka obsahuje následující položky:

 Rekonstrukce bytového jádra s rozpočtem 140 tisíc Kč – Standard

Nabídka obsahuje mimo jiné následující položky:

Rekonstrukce bytového jádra v Brně se sprchovým koutem

Rekonstrukce bytového jádra v Pohořelicích před a po rekonstrukci

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Znojmo.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář