Tepelné čerpadlo NIBE F2120

Tepelné čerpadlo NIBE F2120

AKČNÍ ceník tepelných čerpadel NIBE platný od 1.7.2019 pro ČR ke stažení v PDF ZDE.

Maloobchodní ceník tepelných čerpadel NIBE platný od 1.7.2019 pro ČR ke stažení v PDF ZDE.

Výhody tepelného čerpadla NIBE F2120

Naše nová řada tepelných čerpadel systému vzduch-voda F2120 představuje skutečný průlom ve vytápění s hodnotou SCOP vyšší než 5. *Jinými slovy, tepelné čerpadlo dodá v ročním průměru 5krát více tepla než elektrokotel při stejném množství zaplacené energie.Technicke_udaje_NIBE
Tepelné čerpadlo NIBE F2120

Tepelné čerpadlo NIBE F2120 – součást Vašeho komfortního bydlení NIBE F2120 je navrženo pro kombinaci s jednou z vnitřních systémových jednotek NIBE VVM nebo s regulátorem NIBE SMO. Vnitřní systémová jednotka společně s NIBE F2120 tvoří kompletní systém pro topení/chlazení a pro ohřev teplé vody. Naše fl exibilní vnitřní jednotky zajišťují účinné topení/chlazení a ohřev vody při nejvyšším výkonu. Vnitřní jednotky VVM jsou jednotkami „vše v jednom“, včetně chytrého a uživatelsky přívětivého řídicího systému, ohřívače vody, doplňkového elektrokotle, automaticky řízených oběhových čerpadel.
Řídicí regulátory NIBE SMO, poskytují fl exibilní řešení pro individuální instalaci. Pro instalaci s regulátorem NIBE SMO, jsou k dispozici systémové součásti, jako např. ohřívače vody, akumulační nádoby a další příslušenství, volené specifi cky pro daný případ. Až 8 tepelných čerpadel NIBE F2120 lze propojit s jedním regulátorem NIBE SMO 40.
Vnitřní systémové jednotky a regulátory NIBE tak nabízejí téměř neomezenou paletu systémových řešení a širokou škálu příslušenství.

Údaje pro Žádost o připojení tepelného čerpadla F2120

Do Žádosti o připojení elektrického zařízení k distribuční soustavě z napěťové hladiny nízkého napětí se doplní následující údaje podle typu instalovaného tepelného čerpadla.
udaje prozadost o pripojeni tepelneho cerpadla F2120

Důležité dokumenty ke stažení naleznete zde:

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Znojmo.

Kontaktní formulář