Kotelna pro bytový dům

Máte ve Vašem bytovém domě starou plynovou kotelnu nebo kotelnu na tuhá paliva a chcete ji zrekonstruovat? Námi navržené a zrealizované kotelny pro bytové a panelové domy jsou vybaveny veškerými důležitými komponenty pro samostatný provoz, včetně veškerých bezpečnostních prvků. Kotelna pro panelový dům uspoří až 50% nákladů v porovnání s centrálním zásobováním teplem. Plynové kondenzační kotelny instalujeme pro každý dům individuálně na klíč, a to v široké řadě výkonových stupňů.

Výhody kotelny pro bytové domy:

Pro kotelnu Vašeho bytového, panelového domu Vám můžeme doporučit např. špičkové kondenzační kotle JUNKERS, BUDERUS, VIESSMANN, WOLF, HOVAL, DE DIETRICH. Pro kotelnu Vašeho bytového domu Vám můžeme doporučit špičkové kondenzační kotle, které jsou energeticky velice úsporné, mají mimořádně tichý provoz a k dostání jsou za velice příznivé ceny. Skvělým tipem je také kaskáda kondenzačních kotlů, které jsou k dispozici ve výkonových variantách 20 až 600 kW. Navíc Lze propojit až čtyři kotle do kaskády a dosáhnout tak výkonu až 600 kW, což je dostatečný výkon i pro komfortní vytápění větších bytových, panelových domů a budov.

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Znojmo.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář