Designové otopné těleso KORATHERM AQUAPANEL

Pro podzim 2018 uvádí společnost KORADO na trh moderní designový radiátor do koupelny KORATHERM AQUAPANEL, který v interiéru působí naprosto luxusním dojmem.

Otopné těleso KORATHERM AQUAPANEL se vyznačuje geometricky rovnými profily. Zvolit si ho můžete v jednořadém provedení (od 403 do 1231 W) nebo dvouřadém provedení (od 577 do 1807 W). Výška tělesa se pohybuje v rozmezí od 79 cm do 178 cm. Otopná tělesa KORATHERM AQUAPANEL disponují moderním spodním středovým, případně i spodním připojením zdola dolů.

Zajisté oceníte také možnost vybrat si těleso v takovém barevném odstínu, který bude ladit s vaší koupelnou. K dispozici vám budou vzorníky barev KORADO nebo RAL. Díky tomu se otopné těleso KORATHERM AQUAPANEL stane unikátním designovým prvkem, který pozvedne interiér vaší koupelny.

Chcete se dozvědět více? Tak nás neváhejte kontaktovat:

Těšíme se na shledanou u nás v sídle firmy SETOP s.r.o.,

10km od Brna, Holasice, Brněnská 83.

p. Lukášek, tel. 603 486 989

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Morkovice, Prostějov, Olomouc, Kroměříž, Přerov, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hodonín, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Kyjov, Znojmo, Zlín, Otrokovice.

Kontaktní formulář