Dvouokruhový kondenzační kotel THRs DC

Kondenzační kotel THRs DC se řadí do samostatné kategorie z řady vysoce úsporných kondenzačních kotlů Geminox. Tento kotel byl vyvinut na základě bohatých zkušeností, které výrobce nasbíral za dobu působení na trhu. Kondenzační kotel THRs DC je jako stvořený pro moderní vytápění moderních domů. Nejen, že vám zajistí doma teplo, ale také s ním ušetříte na nákladech za vytápění.

Název kotle THRs je zkratkou z francouzského Trés Haut Rendement, což znamená velmi vysoká účinnost, které je dosaženo spojením vysoce moderní řídící jednotky Siemens LMS. Písmena DC jsou zkratkou Double Circuit, což v překladu znamená dva okruhy.

Kondenzační kotel THRs DC je vhodný pro vytápění přímého topného okruhu, což bývají většinou klasické radiátory. Dále může být použit i pro vytápěné směšovaného topného okruhu. V tomto případě se obvykle jedná o podlahové vytápění. Kondenzační kotel THRs DC lze napojit na solární systém přípravy teplé vody a může vám zajistit doma teplou vodu až pro 2 koupelny s možností cirkulace nebo vám může ohřát i vodu v bazénu. Vodu lze ohřívat v zásobníku nebo v kotli.