Hledáte firmu, která by Vám pomohla zajistit realizaci podlahového topení?

Hledáte firmu, která by Vám pomohla zajistit realizaci podlahového topení? Jste tu správně. Naši odborníci mají velmi bohaté zkušenosti v oblasti podlahového vytápění. Na podlahové vytápění používáme kvalitní potrubí a rozdělovače rakouské výroby.

Na vybrané systémy poskytujeme až desetiletou záruku. 

Pokud nám zašlete půdorys Vašeho domu s rozměry místností, rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Největší výhodou podlahového topení a kterou budete vnímat během topné sezony je výborné rozložení teploty vzduchu ve Vašem interiéru. U ostatních topných systémů jsou rozdíly teplot daleko výraznější a to mezi podlahou a stropem.

Další výhodou, kterou budete vnímat především při vyúčtování za energie jsou nižší náklady na vytápění a to až o třetinu. Podlahové topení ocení především alergici a to proto, že je nižší cirkulace vzduchu a tím i víření prachu. Podlahové topení Vám nezabere žádný prostor a tím tak nenaruší interiér Vašeho domu. Je vhodná kombinace s ostatními zdroji tepla, jako je elektrokotel, plynový kotel, tepelné čerpadlo, solární panely a další.

Naše firma nabízí variantu jak pro stavbu svépomocí, tak pro investory. Naše firma Vám zajistí odborné položení potrubí do upínacích lišt, osadíme rozdělovače, provedeme napuštění otopného systému a tlakovou zkoušku.

Naše realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE.