Hliníkové koupelnové radiátory LIPOVICA COOL

Společnost LIPOVICA přináší na trh hliníkové koupelnové radiátory COOL, které jsou skvělou alternativou ke  klasickým radiátorům v koupelnách, u nichž dochází k zanášení topného systému korozními částečkami. Tomuto nežádoucímu jevu lze jednoduše předejít právě použitím hliníkového koupelnového radiátoru COOL, který zajišťuje dokonalou eliminaci koroze.

Hliníkový koupelnový radiátor ocení především uživatelé, kteří kombinují koupelnový radiátor s podlahovým vytápěním, jelikož není nutná instalace filtrů na zachytávání zkorodovaných částic systému. Koupelnové hliníkové radiátory LIPOVICA COOL jsou opatřeny vnějším dvojitým ochranným nátěrem (anaforetické a práškové lakování). Uvnitř radiátoru je použita antikorozní technologie Aleternum®.

Koupelnové hliníkové radiátory LIPOVICA COOL mají jednoduchý klasický tvar, který perfektně zapadne do interiéru každé koupelny, aniž by působil rušivě. Koupelnové žebříky COOL jsou dostupné v 15 barevných provedeních s 24 typy povrchové úpravy a ve 20 rozměrových modelech. Jedná se o šířky 400, 450, 500, 550 a 600 mm a výšky 858, 1152, 1488 a 1740 mm. Připojení radiátoru může být spodní nebo středové. Záruka na koupelnové žebříky COOL je 12 let.

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Znojmo.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář