Plynový kondenzační kotel BUDERUS Logamax GB 162

Plynový kondenzační kotel BUDERUS Logamax GB 162Plynový kondenzační kotel BUDERUS Logamax GB 162 vám poskytne vše, co potřebuje k optimálnímu vytopení vašeho domu – a to díky vysokému stupni využití energie moderní kondenzační technikou.

Tento kompaktní nástěnný kotel vám může pomoci ušetřit až 15% nákladů za energii ve srovnání s klasickým kotlem. Zároveň nabízí výborný poměr mezi cenou a výkonem.

Plynový kondenzační kotel BUDERUS Logamax GB 162 v provedení se zásobníkem s vrstveným nabíjením vám zajistí maximální komfort teplé vody.

Se 40 litrovým zásobníkem je perfektní volbou pro domy s jednou rodinou, kde je vždy nutné mít k dispozici teplou vodu k okamžitému odběru.

Trvalý výkon teplé vody 33 kW umožňuje zajistit 15,5 litrů vody za minutu s teplotou 40°C. Kotel je také vhodný pro bytové domy, komerční domy či průmyslové podniky.

Výhody plynového kondenzačního kotle BUDERUS Logamax GB 162

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Morkovice, Prostějov, Olomouc, Kroměříž, Přerov, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hodonín, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Kyjov, Znojmo, Zlín, Otrokovice.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář