Plynový kondenzační kotel BUDERUS Logamax GB 162

Plynový kondenzační kotel BUDERUS Logamax GB 162Plynový kondenzační kotel BUDERUS Logamax GB 162 vám poskytne vše, co potřebuje k optimálnímu vytopení vašeho domu – a to díky vysokému stupni využití energie moderní kondenzační technikou.

Tento kompaktní nástěnný kotel vám může pomoci ušetřit až 15% nákladů za energii ve srovnání s klasickým kotlem. Zároveň nabízí výborný poměr mezi cenou a výkonem.

Plynový kondenzační kotel BUDERUS Logamax GB 162 v provedení se zásobníkem s vrstveným nabíjením vám zajistí maximální komfort teplé vody.

Se 40 litrovým zásobníkem je perfektní volbou pro domy s jednou rodinou, kde je vždy nutné mít k dispozici teplou vodu k okamžitému odběru.

Trvalý výkon teplé vody 33 kW umožňuje zajistit 15,5 litrů vody za minutu s teplotou 40°C. Kotel je také vhodný pro bytové domy, komerční domy či průmyslové podniky.

Výhody plynového kondenzačního kotle BUDERUS Logamax GB 162

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Znojmo.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář