Plynový závěsný kotel JUNKERS Ceraclass

Plynový závěsný kotel JUNKERS Ceraclass představuje vysokou úroveň komfortu vytápění a ohřevu teplé vody v kombinaci s vysokou efektivitou. Zaujme vás atraktivní design kotle i jeho malé rozměry.
Plynový závěsný kotel JUNKERS Ceraclass s připojeným nepřímo ohřívaným zásobníkem je ideální volbou především do rodinných domů či větších bytů, kde je kladen důraz na vysoký komfort teplé vody (více než 3 odběrná místa) a kde je zároveň dostatek prostoru na umístění celé sestavy.
Plynový závěsný kotel JUNKERS Ceraclass má moderní multifunkční LCD-displej, který vám přehledně ukáže vše, co potřebujete. V běžném provozu zobrazuje výstupní teplotu vody do náběhového okruhu topení nebo výstupní teplotu užitkové vody. Dokáže také upozornit na vzniklý nestandardní provozní stav a umožní pomocí servisních kódů rychlou a tím i levnou diagnostiku a servis.

Výhody plynového závěsného kotle JUNKERS Ceraclass

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Morkovice, Prostějov, Olomouc, Kroměříž, Přerov, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hodonín, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Kyjov, Znojmo, Zlín, Otrokovice.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář