Plynový závěsný kotel JUNKERS Ceraclass

Plynový závěsný kotel JUNKERS Ceraclass představuje vysokou úroveň komfortu vytápění a ohřevu teplé vody v kombinaci s vysokou efektivitou. Zaujme vás atraktivní design kotle i jeho malé rozměry.
Plynový závěsný kotel JUNKERS Ceraclass s připojeným nepřímo ohřívaným zásobníkem je ideální volbou především do rodinných domů či větších bytů, kde je kladen důraz na vysoký komfort teplé vody (více než 3 odběrná místa) a kde je zároveň dostatek prostoru na umístění celé sestavy.
Plynový závěsný kotel JUNKERS Ceraclass má moderní multifunkční LCD-displej, který vám přehledně ukáže vše, co potřebujete. V běžném provozu zobrazuje výstupní teplotu vody do náběhového okruhu topení nebo výstupní teplotu užitkové vody. Dokáže také upozornit na vzniklý nestandardní provozní stav a umožní pomocí servisních kódů rychlou a tím i levnou diagnostiku a servis.

Výhody plynového závěsného kotle JUNKERS Ceraclass

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Znojmo.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář