Podlahové vytápění se zárukou 10 let!

Podlahové vytápění je velmi komfortní a také velmi úsporné, tedy ekologické. Další velkou výhodou podlahového vytápění je možnost využít nízkoteplotních zdrojů, což představují tepelná čerpadla nebo kondenzační kotle.

Pomocí podlahového teplovodního systému lze v interiéru udržet celoročně komfortní teploty. Podlahové topení je novým světovým trendem, díky němuž dosáhnete příjemné teploty v zimních i letních měsících.

Podlahové vytápění má oproti radiátorům zvýšenou sálavou plochu a nižší teplotu vzduchu. Další velkou výhodou podlahového vytápění je to, že je systém vytápění ukrytý v podlaze, nevíří prach a je tedy vhodný pro alergiky.

Naše firma Vám poskytne záruku na podlahové vytápění 10 let!

Používáme jen ty nejkvalitnější potrubí a rozdělovače podlahového topení od rakouského dodavatele. Trubky od rakouské firmy INTOP jsou velmi odolné vůči stárnutí a při správné instalaci a dokonalém odplynění systému topení není nutný žádný zásah. Další velkou výhodou je odolnost a bezúdržbový provoz topného systému. Podlahové topení je určeno k přímému zalití betonem nebo anhidritem.

Podlahové vytápění Vám zaručí 20% úsporu energie.

Pokud by jste měli zájem, naši odborníci Vám vypracují nezávaznou cenovou nabídku, je k ní zapotřebí pouze půdorys domu a rozměry jednotlivých místností.

Pro více informací o podlahovém vytápění klikněte ZDE.