Pokud se chystáte na rekonstrukci bytového jádra, neváhejte a obraťte se na naši společnost.

Pokud se chystáte na rekonstrukci bytového jádra, neváhejte a obraťte se na naši společnost Setop s.r.o., která má v této oblasti bohaté zkušenosti.

Ten, kdo bydlí v panelovém domě zná umakartovou konstrukci koupelny a wc, která je jejich součástí. Toto nevzhledné umakartové jádro mělo velkou výhodu v nízké ceně a také velmi rychlé montáži. Umakartové jádro bylo nenáročné na prostor. Stěna jádra byla tvořena z polystyrenu, která byla dále potažena papírem a tvrzená pryskyřicí.

Umakartové jádro mělo však velkou řadu nevýhod – přitahovalo vlhkost, což bylo velmi nepříjemné a také jeho izolační vlastností, které jsou takřka nulové a v neposlední řadě vzhled umakartového jádra.

Máte i vy umakartové jádro ve Vašem bytě, potom je nejvyšší čas na jeho rekonstrukci. Naše firma Setop s.r.o. má velmi bohaté zkušenosti s rekonstrukcí bytového jádra a během naší existence jsme provedli desítky velice úspěšných rekonstrukcí bytových jader po celé jižní Moravě.

Naše společnost Setop s.r.o. zaměstnává pouze schopné řemeslníky, kteří mají praxi a zkušenosti. Každý z našich řemeslníků je právě na svůj obor specialistou.

Neváhejte si prohlédnout naše realizace ZDE

Chcete se dozvědět více informací o rekonstrukci bytového jádra, potom se neváhejte obrátit na naše zkušené pracovníky, kteří Vám zodpoví všechny Vaše otázky.