Proč začít s rekonstrukcí bytového jádra

Bytové jádro zná snad každý, kdo bydlí nebo někdy bydlel v panelovém domě. Bytové jádro představuje umakartovou konstrukci koupelny a wc, která byla součástí všech panelových domů. Umakartové jádro měla svoji výhodu v nízké ceně a velmi rychlé montáže. Umakartové jádro bylo také nenáročné na prostor. Stěnu bytového jádra tvořil polystyren, který byl potažen papírem a tvrzený pryskyřicí. Umakartové jádro mělo však řadu nevýhod a to takové, že přitahovalo vlhkost, což bylo velmi nepříjemné. Další nevýhodou jsou jeho izolační vlastností, které jsou takřka nulové a v neposlední řadě také vzhled.

Pokud máte ve Vašem bytě stále umakartové jádro, je nejvyšší čas na jeho rekonstrukci. Naše společnost Setop s.r.o. má s rekonstukcí bytového jádra mnohaleté zkušenosti. Za domu naší existence jsme provedli desítky velmi úspěšných rekonstrukcí bytových jader po celé jižní Moravě.

Naše společnost zaměstnává pouze schopné řemeslníky, kteří mají praxi a zkušenosti. Každý z našich řemeslníků je na svůj obor specialistou.

Chcete se dozvědět více informací o rekonstrukci bytového jádra? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám všechny Vaše otázky rádi zodpovíme. Více informací naleznete ZDE.