Projektování topení v rodinném domě

Přemýšlíte nad vytápěním Vašeho domu a potřebujete poradit jaké řešení je nejvhodnější. Potom není nic jednoduššího, než se obrátit na naši firmu Setop s.r.o. Naší předností je profesionální přístup k našim zákazníkům a poradenství při výběru topení.

V oblasti vytápění rodinného domu nabízí naše firma Setop s.r.o. komplexní služby, které zahrnují vypracování projektu, zajištění stavebního povolení, až po samotnou realizaci vytápění našimi zkušenými zaměstnanci.

Od zdrojů tepla, kterým mohou být plynové kotle, kotle na tuhá paliva, tepelná čerpadla a další, rozvedeme teplo potrubím k radiátorům, podlahovému topení, apod. Po provedení všech potřebných zkoušek zregulujeme systém vytápění a poté Vás zaškolíme v jeho ovládání. Zabezpečení veškerých podkladů, které jsou potřebné ke kolaudaci je samozřejmostí tak, jako záruční nebo pozáruční servis.

Rozvody a revize plynu jak v rodinných, tak i bytových domech zajišťujeme od projektu, až po samotnou realizaci. Veškeré práce spojené s montáží a to v rámci domovních rozvodů jsou provedeny našimi zaměstnanci, kteří se posléze postarají o pravidelný servis a revizi plynových kotlů.

Dále provádíme u rodinných a bytových domů veškeré práce, které se týkají vodovodů, kanalizací a to včetně montáže koupelen. Zakládáme jak vodovodní, tak i splaškové, dešťové kanalizace, revizní a vodoměrné šachty, atd. Po této realizaci provádíme veškeré zkoušky a připravíme podklady, které jsou potřebné ke kolaudaci.

Máte zájem o vypracování projektu, neváhejte nás kontaktovat. Využijte právě nyní jedinečné nabídky, kde Vám vypracujeme projekt vytápění do 3 týdnů a to s 50% slevou. Více informací naleznete ZDE.