Provádíme montáž kotlů Attack, který byl oceněn zlatou medailí za nejlepší exponát Aqua-Therm 2016

Pokud hledáte kotel, který disponuje nízkými provozními náklady a komfortem, je to právě kombinovaný kotel Attack, který je schopný spalovat několik druhů paliv jako brikety, pelety, tvrdé a měkké dřevo. Je vhodný k vytápění jak rodinných domů, chatek, tak i malých provozoven.

Kombinovaný kotel Attack je vybaven odtahovým ventilátorem a horizontálním odvodem spalin z komory, který odvede kouř z komína při otevření dvířek kotle a tak zajišťuje naprosto čisté a bezprašné prostředí kotelny. Pomocí středních dvířek je velmi zjednodušené zatápění v kotli a tak stačí komoru naplnit palivem a zapálit. Moderní elektronika vybavená Lambda soudou zaručuje vysokou preciznost prosesu spalování a je schopna také regulace výkonu a nastavení vysokého množství užitečných parametrů.

Hořák, který je vyrobený z té nejkvalitnější dostupné žáruvzdorné oceli zabezpečuje proces spalování pelet. Provoz kotle je plně automatický. Těleso kotle je z kvalitní kotlové oceli, která má tloušťku 6mm a tak zaručuje dlouhou životnost.

Čištění kotle Attack je velmi nenáročné a jednoduché. Peletová spalovací komora a turbulátory se čistí automaticky. Je možné rozšíření elektroniky kotle o přídavné moduly, které jsou schopné ovládání akumulační nádrže, směšovacích okruhů, zásobníku TUV, solárních panelů a jiných zdrojů tepla. Pomocí připojení k internetu pomocí LAN je možné kontrolovat stav kotle.

V případě přehřátí kotle je zajištěno bezpečné ochlazení pomocí integrovaného dochlazovacího okruhu, který je napojen na vodovodní rozvod. Havarijní termostat, který je velmi důležitým prvkem bezpečnosti, tak v případě přehřátí odstaví přívod energie do všech elektrických prvků kotle, krom čerpadla, které zajistí co nejrychlejší zchlazení.

Kotel dosahuje mimořádně vysoké účinnosti, která přesahuje 90,5% při spalování dřeva a 90,4% u pelet.

Na kombinovaný kotel Attack je možnost získání kotlíkové dotace až 127.500,- Kč.

kotlikove_dotace_2016_Attack

Více informací naleznete ZDE.