Sháníte kvalitní bytové jádro, prohlédněte si naši případovou studii.

Případová studie:

Bytové jádro – oprava – výměna

Zákaznice z Vyškova koupila byt 2+1 a nutně potřebovala provést rekonstrukci bytového jádra. Bohužel narazila na problém, že všechny firmy ji nedokázaly nabídnout kompletní dodávku a vymlouvali se na to, že neumí zajistit elektro, malby, linku, kuchyňské spotřebiče, lino, nové vchodové protipožární dveře zabudované do panelu.

Po návštěvě našeho technika byly všechny problémy odstraněny, Naše firma SETOP nabídla kompletní rekonstrukci na klíč, včetně zbourání, odvozu, stavby, vyzdění YTONG, obkladů. Jako nadstandard jsme proveli v bytovém jádře nové podlahy, pokládku lina, sádrové omítky, nábytek do koupelny, kuchyňskou linku.

V bytě 2+1 byla provedena výměna vchodových protipožárních dveří s bezpečnostním kováním. Na vše byly provedeny revize, zákaznice má na vše záruku a v klidu a pohodě může bez starostí s mnoha dodavateli užívat nové vybavení bytu.

Cena za kompletní rekonstrukci bytového jádra se vešla do částky 250.000,-Kč
Termín zhotovení cca tři týdny

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Morkovice, Prostějov, Olomouc, Kroměříž, Přerov, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hodonín, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Kyjov, Znojmo, Zlín, Otrokovice.

Kontaktní formulář