Teplovodní kotel BENEKOV K14 pro vytápění zateplených rodinných domů

Hledáte úsporný kotel pro váš nízkoenergetický dům? V tom případě bychom vám rádi představili teplovodní kotel BENEKOV K14, který je ideální volbou pro vytápění zateplených rodinných domů, chat nebo jiných menších objektů, u kterých jejich tepelná ztráta nepřesahuje 15 kW.

Teplovodní kotel BENEKOV K14 má malé rozměry, díky čemuž se bez problémů vejde i do menších kotelen. U tohoto kotle není nutné používat akumulační nádrž a oceníte také jeho pohodlné ovládání díky automatickému zapalování.

Mezi největší přednosti teplovodního kotle BENEKOV K14 patří možnost spalovat v něm i nestandardní formy peletizované biomasy, jako jsou například pelety s vyšším obsahem kůry.

Teplovodní kotel BENEKOV K14 lze ovládat pohodlně přes internet, a to připojením přídavného modulu pro ovládání kotle. Díky modulu také budete moci sledovat důležité hodnoty řídící jednotky i celou historii provozu kotle.

Výkon 15 kW
Objem zásobníku 200 l
Třída kotle 5. Třída
Třída energetické náročnosti A +
Příkon 45
SVT 22124
Rozměry 889 x 1016 x 1453 mm (š × h × v)
Hmotnost 215 kg

 

Návod ke stažení v PDF ZDE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Znojmo.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář