Projektování kotelen a průmysl

1. Co pro Vás můžeme udělat?

Vypracujeme kompletní dokumentaci ve všech profesích potřebných ke zpracování projektové dokumentace kotelen. Sami projektujeme technologickou část, rozvody vody, plynu, topení i větrání kotelen. MaR, elektroinstalaci a stavebně konstrukční řešení pro nás navrhují externí specialisté. Ke každému projektu stanovíme i položkový rozpočet na dodávky stavby.

Jakou dokumentaci budete potřebovat?

Před doplněním či výměnou kotle ve stávající kotelně nebo před výstavbou nové kotelny vytvoříme projektovou dokumentaci odpovídající rozsahu plánované stavby.

Záleží na požadavcích zákazníka, ale zpravidla jde o tento rozsah:

Přípravné práce

Před větší změnou stávající technologie a před každou novostavbou kotelny je vhodné zpracovat předprojektovou přípravnou dokumentaci.

Tato práce formou konceptu, studie, koncepce apod. posoudí nebo stanoví:

Projektujeme kotelny od 50 kW do 1 MW.

Nejčastěji projektované kotelny firem:
BAXI, BUDERUS, VIESSMANN, WOLF, PROTHERM, VAILANT, DE DIETRICH, A.C.V., BRILON, GEMINOX, JUNKERS

Reference a realizace

Firma SETOP ročně naprojektuje a zrealizuje kolem 10 kotelen. Nejčastější poptávky přicházejí na domovní kotelny pro SVJ, nebo přímo pro Obce/Města. Náš odborný projektový a realizační tým navštíví stavbu a vše pečlivě zaměří a zdokumentuje.

Náklady na projektovou dokumentaci a návrh řešení

Firma SETOP se svou dlouholetou zkušeností v oblasti provádění projektových dokumentací topení poradí a navrhne správné řešení vytápění bytových domů, nebo průmyslových objektů.

Cena projektové dokumentace kotelny je individuální.

Neváhejte nás kontaktovat pomoci kontaktního formuláře na našich stránkách nebo přímo na e-mail: projekce@setop.cz. Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy ohledně projektové dokumentace topení a také Vás srdečně zveme do sídla naší společnosti v Holasicích, kde vše můžeme probrat osobně.

Působíme po celé České Republice.

Kontaktní formulář