UPONOR Minitec – systémy nízkého podlahového vytápění

Systém UPONOR Minitec je ideální volbou všude tam, kde má podlahové topení omezenou výšku profilu. Uponor  Minitec má totiž nízkou stavební výšku 15 mm včetně potěru, díky které své uplatnění nachází nejčastěji při renovacích, kdy je komponenty nutné pokládat přímo na stávající podklad. Další předností systému je také minimální doba natápění.

Se systémem UPONOR Minitec je pokládka velice rychlá bez bouracích prací. Tento speciální systém se skládá z fóliového systémového prvku, který je děrovaný a na stranách má nopy pro přiložení další fólie. Fóliový systémový prvek umožňuje realizaci pokládky podélně v rozteči 50 mm a diagonálně 70 mm. Pro bezpečné uchycení potrubí mají nopy zámky, díky kterým potrubí již není potřeba více fixovat. Spodní strana je navíc opatřená praktickou lepivou vrstvou.

Součástí systému je také potrubí UPONOR Minitec (9,9×1,1 mm), které je zhotoveno ze síťovaného vysokohustotního polyetylenu PE-Xa. Desky s trubkami se zalévají samonivelační stěrkou na cementové bázi.

Výhody systémů nízkoprofilových podlahových vytápění:

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Znojmo.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář