Zehnder Zenia – nové komfortní vytápění vaší koupelny

Nový topný modul Zehnder Zenia přináší zcela nové možnosti ve vytápění vaší koupelny. Jedná se o elektrické topné těleso, které nejen že dokáže během pár minut vytopit celou koupelnu na příjemnou teplotu, ale také zajišťuje hygienické sušení a nahřívání ručníků.

Topný modul Zehnder Zenia je tvořený sálavými skleněnými dvířky a topným infrapanelem (225 W). Součástí modulu je také přídavný elektrický topný ventilátor s výkonem 1000 W, který dokáže zvýšit teplotu v místnosti o několik stupňů Celsia již během několika minut. Nadčasový design modulu Zehnder Zenia je jako stvořený do moderních koupelen.

Nastavování teploty je velice snadné a pohodlné díky ovládacímu panelu na přední straně tělesa. Modul lze pohodlně ovládat i pomocí mobilního telefonu či tabletu, a to díky aplikaci pro iOS a Android prostřednictvím Bluetooth.

Topný modul Zehnder Zenia je dostupný v bílém i v černém provedení. Pro jeho vestavěnou instalaci lze použít vnitřní montážní rám a pro nástěnnou instalaci je k dispozici vnější designový kryt.

Výhody pro Vaše zákazníky:

Návrh a instalace:
Zehnder Zenia přináší maximální svobodu při navrhování koupelny díky různým možnostem její instalace: Jako výrobek s ochranou proti stříkající vodě (dle normy DIN VDE 0100, část 701), lze produkt instalovat i v bezprostřední blízkosti sprchy nebo vany (krytí IP 44).

Malá montážní hloubka pouze 150 mm, umožňuje snadné vestavění do zdi, předstěnovou instalaci či zavěšení na stěnu. Pro nástěnnou instalaci je k dispozici vnější designový kryt. Vše, co je zapotřebí k provozu zařízení, je elektrická přípojka na 230 Voltů.

Předstěnová instalace:

Vestavěná instalace do sádrokartonové konstrukce s montážním rámem:

Vestavěná instalace ve zdi:

Nástěnná instalace – vestavění do nábytku nebo s designovým krytem:

Výhody pro Vás:

Chcete se dozvědět více? Tak nás neváhejte kontaktovat:

Těšíme se na shledanou u nás v sídle firmy SETOP s.r.o.,

10km od Brna, Holasice, Brněnská 83.

p. Lukášek, tel. 603 486 989

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Morkovice, Prostějov, Olomouc, Kroměříž, Přerov, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hodonín, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Kyjov, Znojmo, Zlín, Otrokovice.

Kontaktní formulář