Doklady pro získání dotace

Doklady pro získání dotací Vám zajistíme, máme v tom bohaté zkušenosti. Pokud máte zájem o poskytnutí dotace na kotel, tepelné čerpadlo, solární systém, obraťte se na nás!

Základní podmínky  pro získání dotace

  1. K žádosti o poskytnutí dotace se přikládá odborný posudek, z něhož je patrný rozsah a způsob provedení podporovaného opatření, a také to, že toto opatření splňuje podmínky stanovené Programem. Odborný posudek je zároveň podkladem pro výpočet podpory.
  2. Odborný posudek je nutné předložit vždy, a to bez ohledu na stanovisko příslušného stavebního úřadu, tj. i v případě, že stavební úprava nevyžaduje ani ohlášení stavebního záměru, ani stavební povolení.
    Odborný posudek se předkládá elektronicky na disku CD nebo DVD ve formátu PDF a také v jednom vyhotovení v listinné podobě.
    Tento odborný posudek Vám zpracujeme a zajistíme.

Energetický posudek pro podoblast podpory C.3

  1. Při současném podání žádostí o podporu v oblasti A a C.3 je možné doložit jeden energetický posudek pro oblast podpory A, který bude doplněn o níže uvedené specifické body v podoblasti podpory C.3.
  2. Energetický posudek musí být řádně proveden energetickým specialistou (oprávněné osoby podle zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, ve znění pozdějších předpisů) a to dle vyhlášky č. 480/2012 Sb., o energetickém auditu a energetickém posudku, a bude obsahovat
    dle § 6 minimálně tyto body:

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Znojmo.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář