Výměna stoupaček a rozvodů v panelových a bytových domech

S výměnou stoupaček a ležatých rozvodů v panelových a bytových domech máme bohaté zkušenosti viz. reference. Naši pracovníci, instalatéři již tyto práce prováděli mnohokrát a tím je garantovaná kvalitní a bezproblémová montáž.

Ležaté rozvody

Rozvody vody provádíme z materiálu Cu (měď), PPr (plast), pozinkované ocelové trubky. Tyto materiály jsou vhodné pro teplou i studenou vodu a jsou hygienicky nezávadné.
Jako hlavní uzávěry budou použity mosazné kulové ventily, které zaručují dlouhodobou plnou funkčnost. Jako přechody z plastu na kov budou použity výhradně zástřiky s kovovým, nikoli plastovým závitem. Tím je zaručena naprostá spolehlivost všech spojů. Veškeré práce provede Náš zaměstnanec instalatér, topenář.

Stoupací rozvody

Na nové stoupací rozvody vody používáme Cu (měďené), nebo plastové potrubí PPR Hostalen. Nejčastěji prováděná výměna je kalkulována k od ležatého rozvodu, před bytový vodoměr. V každém bytě jsou namontovány jako hlavní uzávěry kulové uzavírací ventily.
V případě zájmu je možné vyměnit ještě potrubí bytového rozvodu od vodoměrů až k jednotlivým zařizovacím předmětům.
Tepelná izolace bude provedena z návlekové izolace MIRELON.  Potrubí stoupaček bude ukotveno proti deformacím stávajícími příchytkami. Prostupy ve stropech budou po montáži stoupaček utěsněny polyuretanovou montážní pěnou. Pro požární hydranty je s ohledem na ČSN 73 66 22 kalkulován ležatý rozvod z ocelového pozinkovaného potrubí od hlavního uzávěru vody do objektu až ke stoupačkám stávajících hydrantů.
Výměna každé stoupačky v bytech bude provedena během jednoho pracovního dne (vždy od 8,00 hod. do cca 18,00 hod). Rekonstrukce ve starých, zděných bytových domech provedeme včetně vybourání, odvozu na skládku a zazdění. Provedeme montáž obkladů a dlažeb.

Montáž pachotěsných poklopů na kanalizační šachty

Je ve Vašem bytovém domě cítit zápach kanalizace? Nevíte odkud vychází? Nabízíme Vám řešení. Místo starých rezavých ocelových poklopů na kanalizaci nabízíme moderní pachotěsné poklopy, přes které zaručeně neprojde zápach z kanalizace. Poklopy jsou hermeticky uzavřené a odolají zátěži 12 až 40t. Dodávku provádíme včetně montáže po celé ČR.

hermelock-he700m

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Znojmo.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář