Výměna stoupaček a rozvodů

Pokud potřebujete vyměnit staré stoupačky nebo rozvody ve Vašem panelovém domě, neváhejte se obrátit na naši firmu Setop s.r.o. V tomto oboru máme velmi bohaté zkušenosti, můžete si prohlédnout naše reference.

Naše firma Vám provede výměnu stoupacích rozvodů během jednoho pracovního dne. Pokud se jedná o výměnu stoupaček ve starých, zděných bytových domech, provedeme tuto výměnu včetně bourání, odvozu odpadu a zazdění. Dále Vám zajistíme pokládku obkladů i dlažeb. Na instalaci stoupacích rozvodů používáme vždy kvalitní měděné nebo plastové potrubí PPR Hostalen. Tepelnou izolaci provádíme pomocí návlekové izolace Mirelon. Potrubí nových stoupacích rozvodů je ukotveno proti deformacím stávajícími příchytkami.

Výměnu rozvodů vody provádíme z měděných nebo plastových materiálů, dále při výměně používáme pozinkované ocelové trubky. Tyto materiály jsou zdravotně nezávadné. Používáme přechody z plastnu na kov a to výhradně zástřiky, které jsou s kovovým závitem.

Dále provádíme montáž pachotěsných poklopů na kanalizační šachty. Tyto pachotěsné poklopy Vám zaručí, že neprojde žádný zápach z kanalizace. Tyto pachotěsné poklopy jsou hermeticky uzavřené.

Veškeré práce provádějí naši instalatéři a topenáři, kteří mají bohaté zkušenosti a tímto Vám garantujeme bezproblémovou montáž. Neváhejte nás kontaktovat. Více informací naleznete ZDE.

Kontaktní formulář