Přípojka plynu

Přípojky plynu  včetně výkopů provádíme po celé Moravě

SETOP s.r.o. provádí montáž STL a NTL plynovodních přípojek bez výkopu pro rodinné domy, areály a parcely, včetně výkopových prací, dodání a montáže plynoměrné skříně (antoníčku) HUP. Montáž přípojky je kompletní, včetně komunikace a předání s RWE. Pracujeme rychle a kvalitně.

Plynová přípojka pro průmyslovou halu

Pro objednání přípojky kontaktujte pana Krátkého, tel. 739 674 300, kratky@setop.cz

SETOP s.r.o zajistí:

Doklady, nutné pro plynovou přípojku:

Doklady, nutné pro provedení výkopů u plynové přípojky:

Předání dokumentace k plynové přípojce:

Po dokončení montáže plynové přípojky trvá cca 4 týdny zpracování veškeré dokumentace. Poté bude te vyzváni k podpisu protokolů. Majitel plynovodu tímto bere na vědomí zhotovení přípojky. Následně se dokumentace předá JMP a.s., kde leží cca týden. Dalším krokem je vpuštění plynu do přípojky včetně všech dokladů. Nakonec musíte mít sepsanou dohodu na obchodním oddělení JMP a.s. o odběru plynu  a následně domluvit termín montáže plynoměru. Podmínkou je výchozí revize vnitřního plynovodu. Upozorňujeme, na poměrně dlouhou dobu až šest týdnů, mezi samotným zhotovením přípojky a osazením plynoměru.

Výkup plynové přípojky provádí Jihomoravská plynárenská a.s. za cca 30.000,-Kč

Úspěšně realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE

Působíme po celé Moravě:
Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici:

Kontaktní formulář